Polski Hip Hop

PALUCH – KONCERT – GIŻYCKO 2015

PALUCH – KONCERT – GIŻYCKO 2015

krótka relacja z wyjazdu BORCREW do Gizycka

https://www.facebook.com/PaluchOfficial
https://instagram.com/paluchofficial/
https://www.borshop.pl

BOOKING KONCERTÓW: Marta Nizio tel. 606 71 23 61 marta.nizio@bashesh.com

https://www.facebook.com/PaluchOfficial

https://www.facebook.com/bashesh

Odsłon:19288 Like: 376 Dislike: 10

Materiał Video Od: BORCREW OFFICIAL

paluch,koncert palucha,giżycko 2015,hip hop festiwal giżycko


Źródło materiału by BORCREW OFFICIAL
Data Utworzenia: 2015-08-13 11:30:44

Tags

Related Articles

21 Comments

  1. Jak zwykle koncert +PaluchOfficial wypada na wysokim levelu! Jeśli jeszcze nie byliście to naprawdę polecam, a obiecuję że nie będziecie żałować, wręcz będzie to jesten z najlepszych koncertów na jakim możecie być !! Piota B.O.R.

  2. Koncerty są zajebiste, przyznam, ale kilka razy spotkałem Palucha na koncertach i sprawia wrażenie buraka. Np. rok temu na festiwalu w Ełku ludzie czekali na niego tyle czasu, a jak wyszedł to dał kilka autografów na płytach (w tym mi) i stanął 5 metrów od barierki, a jeszcze kilka osób czekało. W tym roku olał zupełnie, ludzie czekali po koncercie, a on poszedł pić. Ja się nie doczekałem i domyślając sie co i jak poszedłem w pizdu. Nie wiem czy przyszedł w końcu czy nie. Rozumiem, że chce troche prywatności, ale fani płacą nie tylko za to, żeby mogli posłuchać muzyki, ale też sie spotkać. Nie lubię takiej olewki.

  3. Bankowo były tajniaki i też sprzedają jak na Woodstock narkotyki : )… ."Gwiazdki zaganiacze" tylko przyciągają potencjalnych kupujących… . Tak jest z każdą gwiazdą rap i techno.. . Dzięki temu CBŚ daje im immunitet do jarania ,handlowania i promowania czegoś co nie ma prawnych uregulowań w systemie.. ,oni im dają dole z koncertów i tak to się kurestwo kręci . Jebać was kurwy! Już w net będziesz srał na luzaku z tą dziwką Kali… .Amen. PS "Widziałem kurwę na deptaku ,jak jarał jointa to srał się ze strachu,pomimo tego że rżnie rapowego orła wiwatu,to tak naprawdę jest zerem w tym fachu…" .

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker