Polski Hip Hop

Paluch/Chris Carson (PCC) "Ostatni Telefon" feat. Białas, Tomb

Paluch/Chris Carson (PCC) "Ostatni Telefon" feat. Białas, Tomb

ALBUM DOSTĘPNY W SKLEPACH W CAŁYM KRAJU
oraz na
www.borshop.pl i www.unhuman.pl

.
http://unhuman.pl/product-pol-31122-P…

https://www.facebook.com/PaluchOfficial
.

www.unhuman.pl
www.borshop.pl
PREMIERA ALBUMU „MADE IN HEAVEN” 6 PAŻDZIERNIKA

Biuro Ochrony Rapu Records z ogromną dumą prezentuje utwór „Ostatni Telefon” z gościnnym udziałem Białasa i Tomb’a pochodzący z albumu Paluch/Chris Carson „Made In Heaven”.
„MIH” Jest to 7 oficjalny solowy album poznańskiego rapera i pierwszy producencki album producenta mieszkającego w Belgii.

PCC czyli Paluch / Chris Carson duet, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów ( 2 złota 1 platyna ) „NIEBO”, Kali x Paluch Milion Dróg Do Śmierci oraz Lepszego Życia Diler, który na OLiS gościł aż 23 tygodnie, tym razem postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentownym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli

Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć ale też powrót do klimatu znanego z albumów Pewniak czy Biuro Ochrony Rapu czyli osiedlowego, szorstkiego rapu. Gościnnie na albumie udzielają się KęKę, Kali, Tau znany
wcześniej jako Medium oraz młodzi raperzy kojarzeni głównie z nową szkołą Quebonafide, Białas,Tomb.

Premiera albumu PCC & Made In Heaven przewidziana jest na 6.10.2014r. Wydawca B.O.R. Records

Informujemy również, że równolegle z finalizacją prac nad albumem trwają prace związane z trasą koncertową, która rozpocznie się w październiku 2014. Osoby zainteresowane bookingiem zapraszamy do kontaktu: marta.nizio@bashesh.com.

Tracklista

1. DJ TAEK INTRO
2. KASTET FEAT. DJ TAEK
3. DALEKO STĄD
4. RIP (RAP I PIENIĄDZE)
5. OSTATNI TELEFON FEAT BIAŁAS, TOMB
6. AMSTAFF
7. MADE IN HEAVEN
8. M5 FEAT QUEBONAFIDE
9. MAGMA
10. MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ FEAT. TAU
11. MAM SKRZYDŁA FEAT. KALI
12. NGO (NEW GAME ORDER)
13. MÓJ SEN
14. OD DZIECKA FEAT KęKę

Odsłon:505047 Like: 3069 Dislike: 75

Materiał Video Od: BORCREW OFFICIAL

paluch,chris carson,białas,tomb,pcc,bor,sb maffija,biuro ochrony rapu,sm,syntetyczna mafia,made in heaven,hardcore,200%,rap,trap,newschool,polska,poznań,wwa


Źródło materiału by BORCREW OFFICIAL
Data Utworzenia: 2014-10-06 15:31:23

Tags

Related Articles

47 Comments

  1. Kur*** wy wszyscy sie tak znacie… -_- album jest przekozacki jeśli sie wam nie podoba nie słuchać i kur*a koniec, a nie hejt za hejtem. troche szacunku, żaden z was nie nagrał w 10% jak on. pozdro…

  2. A tam co tu dużo mówić paluch robi naprawdę odmienny rap przez co się wyróżnia ! I oby tak dalej ,bardzo mi się to podoba ! Białas i Tomb oczywiście też na propsie !

  3. ale chujowe komentarze pod tą nutką ja pierdole ja nie czaje takich ludzi co pierdolą dobre ale gdyby palucha nie było to była by miazga :// Na chuj piszesz czy słuchasz jeden z drugim jak nie lubicie palucha wypierdalać ŁAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Jak mozna sluchac bialasa i tomba, przeciez to wacki max, najwieksze posmiewisko PL rapu zaraz obok pikeja i bonusa bgc. Potwierdzone info.

  5. Skoncz z tym housem bo mam juz dosc tej sraczki. Sory ale skurwiles sie ostatnio,choć zazwyczaj cie propsowalem 

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker