Newsy Z Fejsa

Obejrzyj film

Obejrzyj film

Informacja Od:
Źródło by Sztigar Bonko

Data Utworzenia: 2020-03-26 22:42:25

Siema, z tej strony Liroy! 25 lat temu nie było Facebooka, YouTuba, generalnie Internet raczkował, a jedynym miejscem, gdzie można było zobaczyć teledysk do Scyzoryka była telewizja publiczna. Praktycznie nie istniały jeszcze w Polsce stacje muzyczne typu MTV czy VIVA. Publikując teledysk nie byłem w stanie stwierdzić, czy spodobał się słuchaczom i jaką popularność zdobył. O tym jak dużym hitem stał się Scyzoryk przekonałem się, kiedy na jednym z bazarów w Gdyni zobaczyłem jak schodzą jego pirackie wersje na kasecie, a wszędzie, gdzie bym się nie pojawił na mieście to z głośników leciały wersy „Scyzoryk, Scyzoryk tak na mnie wołają”. Było o tym głośno!

Dziś możesz sprawdzić na YouTube mashup do remiksu Scyzoryka przygotowanego przez Sztigara Bońko (DJ EPROM), a kolekcjonerskie wydanie tej płyty możesz kupić na www.lajka.co .

Od dziś Scyzoryk będzie dostępny na wszystkich streamingach. Pierwszy raz w historii! Wrzucajcie to na głośnik!

#liroy2020 #liroy1995 #Scyzoryk2020 #Scyzoryk25 #marzec2020 #ForinLimited #Winyl #LajkaLocalCorp. #LLC #teledysk #mashup #applemusic #spotify #tidal #hiphop #rap #polskirap #legenda #djeprom

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker