Polski Hip Hop

Młody M ft. Onar, Temek – Ostatnie Starcie (fotorelacja)

Młody M ft. Onar, Temek – Ostatnie Starcie (fotorelacja)

Młody M, Step Records oraz OutsideWear prezentują fotorelacje z planu pierwszego klipu promującego nadchodzący album Młodego M „Kronika 2: Siła Charakteru”.

Obraz za który odpowiada ekipa 9mm powstał do utworu „Ostatnie Starcie” z gościnnym udziałem Onara oraz Temka, za produkcje singla odpowiada Radonis, a za skrecze DJ Cider. Zdjęcia natomiast wykonał Kush.

Zachęcamy również do odwiedzenia sklepu www.Preorder.pl gdzie możecie nabyć „Kronikę Remix” oraz koszulki Młodego M „Hip-Hop Zmienił Moje Życie”!

Odsłon:20152 Like: 138 Dislike: 5

Materiał Video Od: Step Records

Młody M,Młodziak,Onar,Temek,Płomień 81,P81,Ostatnie Starcie,K2,Kronika 2,Siła Charakteru,Step Records,Preorder.pl,Outsidewear,rap,hip-hop,2011,WWA,radonis,cider,9mm


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2011-06-09 17:01:08

Tags

Powiązane artykuły

30 Komentarze

  1. @iksde20 Czyli po jednym komentarzu, wiesz co ja lubie i co robie?:) To swietnie ziomek, napisalem sobie tak o, bo po co zadaje takie pytanie? W moim komentarzu nie chcialem nikogo obrazic, zreszta co Cie to obchodzi. co do muzyki mlodego, to szanuje jego tworczosc. A co do lansu etc. to jakas bzdura;)
    I ja Ciebie nie wyzwalem, wiec nie wiem po co sie spinasz. Otworz okno powdychaj swiezego powietrza albo idz sie przejsc:) A nie czekasz na nowosci na hh.pl/yt/fb etc..
    z fartem, elo

  2. @robsoon94 Nie nie, ja się nie spinam tylko takim komentarzem wzbudziłeś we mnie odrazę jaką wywołują hejterzy. Luz nie chciałeś go obrazić, ja cofam swoje wrzuty w Twoim kierunku. A co do nowości to czekam z cierpliwością 😉 Trzym się, emka.

  3. już myślałem, że nic nie przebije zapowiedzi fotorelacji z making of-u.
    ale jak widać promowanie promowania jest ważniejsze od muzyki samej w sobie

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker