Polski Hip Hop

Łuszy – Cień boga na ziemi (prod. 2check) [ SB Starter ⭐]

Materiał Video Od: SB Maffija


Źródło materiału by SB Maffija
Data Utworzenia: 2017-05-24 13:57:00


Łuszy na fb: https://facebook.com/LuszyOficjalnie?…
Kooza na fb: https://www.facebook.com/yungKOOZA/
SB Maffija na fb: https://facebook.com/sbmaffija/

Łuszy prezentuje swój drugi teledysk w ramach SB Starter. “Cień boga na ziemi” to kolejna porcja gorzkiej prawdy bez ogródek wyłożonej na stół, bez zbędnych ceregieli i owijania w bawełnę. Nagromadzenie drastycznych i hardkorowych historii zebranych na długiej trasie do muzycznej rozpoznawalności robi piorunujące wrażenie i wyjaśnia jaki jest korzeń szorstkiego stylu rapera. Jak poznaje się przyjaciół z którymi można “w siedmiu jeść piętkę od chleba”, jak traktuje się gości okradających własne matki i co mogą przypomnieć stare i niemarkowe buty zalegające w szafie? Przekonajcie się sami.
Produkcją kawałka zajął się 2check, a teledysk po raz kolejny zrealizował niezawodny Kooza.

Łuszy – rocznik ‘91. Pierwszy uczestnik akcji SB Starter, której celem jest otwieranie nowych możliwości przed młodymi i ambitnymi zawodnikami z podziemia. Łuszy w kilku numerach zaprezentował się jako ambitny tekściarz i bardzo sprawny raper o dosadnym, wypracowanym już stylu nawijki. Jak mówi sam, jego ambicją jest przywracanie muzyce duszy, a celami nie są wygórowane wyniki liczbowe, a bardziej status jaki muzyka odgrywa w życiu jego słuchaczy.

Singiel Łuszego “Wenus z Milo” został doceniony w podsumowaniu miesiąca Yurkowsky’ego, a ciepłych słów pod jego adresem nie szczędzą m.in. Borixon, Białas czy inny uczestnik SB Starter – Jan-rapowanie. Pierwszy teledysk – “Skrzydał pegaza” ukazuje korzeń z którego zrodził się styl Łuszego, a co z tego wyrośnie? Mobilizacja jest odpowiednia, praca wre, a następne ruchy już niebawem.

Title: Cień boga na ziemi
Artist: Łuszy
Producer: 2check
Mix / master: Łuszy w Rapgra studio
Video: KOOZA
Label: SB Maffija Label

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker