Polski Hip Hop

L.U.C – PLANET L.U.C + NEMY – PÓŁOBRÓT CZAKA

L.U.C – PLANET L.U.C + NEMY – PÓŁOBRÓT CZAKA

L.U.C FB: https://www.facebook.com/planetluc
L.U.C Official Store:

EPIZOD IV – Jeśli macie wrażenie, że ciągle brakuje Wam czasu, to ten klip powinien być Wam bliski.
O Półobrocie Czaka to IV epizod (drugi ujawniony) z 6-ścio odcinkowej opowieści o podróży przez filozoficzno-satyryczną krainę WITU. Każdy z utworów poprzez metaforę skupia się na jakimś zjawisku bądź sytuacji. Wszystko razem kreuje specyficzny sposób postrzegania świata i otaczających nas zjawisk. Półobrót Czaka opowiada o chorym pędzie jakiemu jesteśmy poddani każdego dnia w chaotycznej gonitwie spraw.
#LUC

Odsłon:295560 Like: 1175 Dislike: 24

Materiał Video Od: L.U.C.Stream

LUC,L.U.C,PLANET,Nemy,CZAK,NORRIS,CHUCK,HIP,HOP,RAP,JAZZ,POLOBROT,trip,hop,klip,Polobrot,Czaka


Źródło materiału by L.U.C.Stream
Data Utworzenia: 2009-01-19 17:08:42

Tags

Powiązane artykuły

39 Komentarze

  1. @lukibm a poco od razu obrażasz? a słyszałeś inne typy muzyki np psychorap? Kaliber44 pewno nie więc się nie wypowiadaj

  2. sam nie wiesz, dobry rap powinien opowiadać o cięzkim życiu w blokach, a nie jakieś turlanie się po ziemi, ziomki, gangsta, hajs, yo!

  3. Dobry rap powinien opowiadać o ciężkim życiu w blokach? Ty chyba jesteś niedorozwinięty, ile można w kółko słuchać o tym samym. Nie wiem czy w PFK był choć jeden utwór typowo o życiu w blokach a jest to klasyk. LUC tworzy świetny rap, jednak spora część osób go po prostu nie rozumie i piszę że to gówno, bo teksty nie są na ich inteligencje.

  4. L.U.C. jesteś wielki! muzyka/podkład jest kapitalny taki rześki, świerzy podmuch; jak by tego było mało doskonały bystry tekst. Prawdziwy artysta widać indywidualny styl, kolejne kawałki nie sa gorsze od poprzednich. Oczekujemy więcej! Te utwory nigdy się nie zestarzeją to jest najlepsze!!!

  5. Jako dobiegajacy 40' osobnik, moge stanowczo stwierdzic, ze Kazik znalaz godnego nastepce – teraz moze spokojnie odpoczywac:-) …
    W zakersie zjawisk jakosciowywych L.U.C jawi sie poziomem wysoko ponad sredia – a poziom sredni to poziom z e r o w y ….. B R A V O ! ! ! L . U . C . ! ! !

  6. i ten moment, kiedy uświadamiasz sobie, ze koleś przeturlał się przez pół Wrocławia, a Ty tego nie widziałeś :c

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker