Polski Hip Hop

L.U.C – Happy End And Up Happy Hands – Yaro rmx

L.U.C – Happy End And Up Happy Hands – Yaro rmx

L.U.C wprowadził w życie filozofię energocyrkulacji, którą stworzył na multimedialnym albumie PLANET LUC.

Dobra energia, jaką niosła ta płyta powróciła w postaci pełnych sal koncertowych i wielu nagród. Artysta postanowił zatem dać coś od siebie i zorganizował konkurs dla słuchaczy i młodych producentów wszelakich gatunków muzycznych.

Najlepsi z nich dostali się na obiecaną limitowaną edycję albumu – PLANET LUC – ENERGOCYRKULACJE – w duchu idei „podaj dalej”. Na płycie najciekawsze prace debiutantów (m.in. Gitbit Papilot, Ortalio Music, Substancja) prezentują się u boku takich osobowości jak Smolik, Yaro, Kasia Klich, Magiera, LA (Whitehouse), Spaso (Kanał Audytywny), Alan Moore, Hedejk (Digit all love) czy wybitny gitarzysta klasyczny Krzysztof Pełech. Album faktycznie stał się bardzo szerokim przekrojem polskiego brzmienia. Od elektroniki, przez dub, breakbeat, rock, hip-hop, drum’n bass po ambient. #LUC #PlanetLUC

Odsłon:6935 Like: 82 Dislike: 2

Materiał Video Od: L.U.C.Stream

Music (TV Genre),Happy End And Up Happy Hands (Musical Recording),L.U.C (Musical Artist),Remix,Rap,Yaro,Mix


Źródło materiału by L.U.C.Stream
Data Utworzenia: 2015-03-16 17:53:39

Tags

Powiązane artykuły

5 Komentarze

  1. Jak można tak zepsuć klimat ttego kawałka, bit brzmi jak zrobiony w fl studio z pierwszej napotkanej paczki sampli…  jest w porzadku jako bit, ale w zestawieniu ze slowami to nie ma glebszego sensu. Happy end oryginalny do dzisiaj przenosi mnie z najbardziej zafajdanego miejsca i sytuacji w kraine witu. Inicjatywa zajebista ale dlaczego tak malo glebi w tych bitach.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker