Polski Hip Hop

L.U.C. feat. ES.CE, Robert Cichy – Czekolada (Official Video)

L.U.C. feat. ES.CE, Robert Cichy – Czekolada (Official Video)

Kup album www.eluce.pl/sklep
Subskrybuj insta @l.u.c.book i @spotfinders

Teledysk do chill-hopowej płyty GOOD L.U.C.K Łukasza L.U.C. Rostkowskiego, który tematyką nawiązuje do podróżniczego insta bloga – Spotfinders #Milewidziane.

Singiel z ostatniej solowej płyty L.U.C. wyprodukował z młodym beatmakerem ES.CE z gościnnym udziałem znakomitego gitarzysty – Roberta Cichego.

Artysta ze swoją partnerką prowadzą bloga, na którym przedstawiają swoją „Bucket list” oraz konceptualne pomysły na podróże takie jak 4 godzinny zachód słońca podczas białych nocy w Norwegii, alternatywny offroadowy dojazd do najwyżej położonej wioski w Gruzji – Ushguli, rafting po azjatyckich rzekach czy rowerowe przejażdżki podczas sztormu na oceanie. Skróty z podróży po USA związanej także z koncertami L.U.C. z Rebel Babel Ensemble w San Francisco oglądać możecie w każdą sobotę o 9:30 w Dzień Dobry TVN. Całość relacji publikowana jest także w odcinkach na @spotfinders.

Zdjęcia – L.U.C, Justyna Posadzy
Montaż – Gosia Maszkiewicz

#l.u.c. #GoodL.U.C.K #spotfinders

Odsłon:672 Like: 80 Dislike: 1

Materiał Video Od: L.U.C.Stream

l.u.c.,chillout,spotfinders,czekolada,good luck,teledysk,official video,robert cichy


Źródło materiału by L.U.C.Stream
Data Utworzenia: 2019-03-11 11:00:02

Tags

Related Articles

5 Comments

  1. poznanie Twojej twórczości otworzyło nowy rozdział w moim życiu L.U.C. – dzięki wielkie <3 A poznałam Cię (Was razem z Justyną w sumie) dzięki wystepowi z A.Sewerynem w DD TVN całkiem niedawno 🙂 Cykl podróżniczy z USA świetny! A video ze swojego wypadu rowerowego też wykorzystasz do jakiegoś teledysku? 🙂 Pozdrawiam i dzięki za piękne doznania! Rób dalej swoje bo robisz to świetnie! Klasa!

  2. Nic tylko popelnic samobojstwo xD moje zycie jest tak smutne ze juz chyba sie z tego mozna tylko posmiac

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker