Polski Hip Hop

Kovaleffsky – Paleciak

Materiał Video Od: ESTE RAP


Źródło materiału by ESTE RAP
Data Utworzenia: 2018-10-07 12:53:38


Przedstawiamy drugą wersje teledysku do tej piosenki. Wcześniejsza wersja zostala usunięta z youtube dla dobra sprawy opisanej ponizej w skrócie.

Po 8 miesiącach od publikacji pierwszej wersji ESTE został niesprawiedliwie zwolniony z pracy. Pracodawca argumentował decyzję brakiem pozwolenia na filmowanie (bullshit) oraz rzekomo treścią kawałka, która miała celować na ten właśnie zakład pracy (another bullshit). Piosenka nie ma na celu nikogo urazić ani nie celuje w żaden konkretny zakład pracy. Treść powstała poprzez osobiste doświadczenia artysty – Kovaleffskiego, który z tym zakładem nie miał nigdy nic wspólnego. Pozwolenie na filmowanie również było. Zakład chroniony 24h/dobę, ochrona wpuszcza na teren pracownika plus 2 osoby z zewnątrz w rejestrowanym aucie pozwalając filmowaź przez 4 godziny w miejscu uzbrojonym w kamery. Dowody tajemniczo zaginęły a ktoś musiał być ukarany żeby kontraktor nie stracił zleceń od kontrahenta.

Na facebookowych fanpage’ach można znaleźć filmy odnośnie sprawy. Informujemy Was na bieżąco o sprawie bo tematu nie odpuścimy. Sprawiedliwości musi stać się zadość.
Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowy klip!

Wokal: Kovaleffsky
Muzyka: Ramsay Beats
Video: ESTE
Label: Rap Lokal

Piosenka dostępna na popularnch platformach cyfrowych (Apple
Music, Itunes, Spotify, Google Play, Tiday, Amazon itd.)

https://www.facebook.com/grzesiekkovaleffsky/
https://www.facebook.com/RamsayBeatsFree/

https://www.facebook.com/raplokalpolska/

Rap Lokal 2017©

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker