Newsy Z Klubów

Koncert / St. James Hotel / Przystanek Kulturalny Koniec Świata

Nowa akcja Przystanek Live Music ! zapraszamy Was w sobotę na muzyke na żywo. Darmowe wejście. Muzyka na żywo w sobotnie wieczory ! Startujemy w następną sobotę 🙂 Możecie mieć pewność że kazdy z wieczorów bedzie wyjątkowy. St. James Hotel w nowym składzie, z nową płytą, w dawnym dobrym, alternatywnym brzmieniu. Istniejąca od dziewięciu lat grupa wraca na scenę z nowym materiałem. Druga płyta zespołu nosi tytuł „Wojenny taniec ducha”, a wydawnictwo promuje teledysk o tym samym tytule. Na krążku znalazło się osiem utworów muzycznie mocno osadzonych w charakterystycznym dla zespołu stylu.
St. James Hotel nie ukrywa swoich muzycznych fascynacji twórczością 16 Horsepower, Woven Hand oraz Black Rebel Motorcycle Club. St. James Hotel, na przestrzeni lat, miał zaszczyt występować zarówno przed klubową jak i festiwalową publicznością. Zespół można było usłyszeć m.in. na OFF Festivalu, Rawie Blues oraz Olsztyńskich Nocach Bluesowych, a także na Festiwalu im. Ryśka Riedla. Grupa została również dostrzeżona przez środowisko muzyczne, skąd liczne nagrody i wyróżnienia. St. James Hotel będzie można zobaczyć i usłyszeć już 24 lutego w Raciborzu.

Na koncercie promującym drugą płytę zespołu nie zabraknie również utworów z wcześniejszego okresu działalności grupy oraz tych ze specjalnego repertuaru.

SKŁAD:
Tomasz Pełczyński, Michał Markowicz, Marek Wilczyński

LINKI:
https://web.facebook.com/stjameshotelband/

________________________________________________
WSTĘP WOLNY

26 people interested

Source

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker