Newsy Z Fejsa

Kolejny rok z rzędu zapraszamy Was serde…

Kolejny rok z rzędu zapraszamy Was serde…

Informacja Od:
Źródło by

Data Utworzenia:

Kolejny rok z rzędu zapraszamy Was serdecznie na Jah Love Soundsystem Conscious Corner, podczas Ostróda Reggae Festival!

W tym roku, tradycyjnie już, przyjedziemy z ekipami Otwarte Klatki oraz Greenpeace Polska, dodatkowo po raz pierwszy w ramach świadomej strefy swoje stoisko wystawią Wolne Konopie. Oprócz tego na stoisku Kooperacji DUB spotkacie aktywistki i aktywistów takich grup i organizacji jak: Mroky, Dom Otwarty, Przystanek „Świetlica” dla dzieci uchodźców, czy Noise For Refugees, które podejmują temat migracji i aktywnie wspierają uchodźców i uchodźczynie. Wpadnijcie pogadać, wymienić się doświadczeniami, zrobić sobie szablon i ozdobić jakiś ciuch albo po prostu posłuchać trochę dobrej muzyki.

ALL TRIBES WELCOME

JAH LOVE SOUNDSYSTEM CONSCIOUS CORNER
Czerwone Koszary, 12-14.07

Warszawski Jah Love Soundsystem ponownie łączy siły z organizacjami pozarządowymi, aby wspólnie stworzyć miejsce, gdzie obok muzycznego uderzenia mówić się będzie o rzeczach ważnych oraz dzielić wiedzą i doświadczeniami. Podobnie jak na poprzednich edycjach Ostróda Reggae Festiwal, w „świadomej strefie” festiwalu znajdziecie stanowiska Greenpeace Polska, Otwarte Klatki oraz Kooperacji DUB (Działając Unicestwiasz Babilon), w skład której wchodzą organizacje i grupy nieformalne współpracujące z ekipą Jah Love podczas ich soundsystemowych sesji w Warszawie. Po raz pierwszy w ramach strefy (ale nie pierwszy raz na ORF) swoje… Więcej

Tags

Related Articles

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker