Polski Hip Hop

KNT Z CHARAKTEREM DO CIEBIE MÓWIĘ :-)

KNT Z CHARAKTEREM DO CIEBIE MÓWIĘ 🙂

https://pejaslumsattack.com/
Start preorderu płyty ** ****** już za 3 dni!

Odsłon:23182 Like: 1345 Dislike: 21

Materiał Video Od: Pejaslumsattack

[vid_tags]


Źródło materiału by Pejaslumsattack
Data Utworzenia: 2021-10-15 12:13:44

Tags

Powiązane artykuły

37 Komentarze

  1. Nigdy nie słuchałem i nie slucham tego stylu Gość mial swój naturalny życiowy przekaz który trafiał do mnie z tego gatunku ,(szamba)… wtedy do dziś go lubię choć nie jest nam po drodze szacun i powodzenia SH 14/28!

  2. Widze gosciowi parcie na szklo sie włacza skoro pierdoly wypisuje po tylu latach o Tobie czy Chadzie ktory nie ma sie jak obronic….

  3. Ryszard jestes zwykły prostu chłopak jak wielu z nas a do tego mega inteligentny i moim zdaniem prawdziwy do szpiku…. Dzięki że jesteś z nami już tak dlugo i dalej robisz robotę na 110procent. Pierdol tych błaznów. Dalej trzeba żyć…….

  4. KNT ty se lepiej przypomnij jak kroplę po srebrze goniles. Ja pierdole waszą poznańska scenę, bo jesteście zjebani. Ale Ryszard Ci powiedział- skończ pierdolić, słusznie.

  5. Dla mnie tak…Rychu powinieneś zjechać frajera…bo to pała…ja jestem rocznik 81 i doskonale pamiętam tamte czasy ,,piękne czasy"!

  6. Peja jest chłop z harakterem i prawdziwy we wszystkim co mówi a to co Kozak sobą reprezentuje jest żenujące. Tak samo historia o Tomku Chadzie, wiem jaki był i kim byl bo mieszkaliśmy blisko i mieliśmy wspólnych znajomych i jak to wyglądało. Koka wypaliła ci muzg Krzysiu no i pewnie ta bezsilnośc. Pozdrawiam!

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker