Polski Hip Hop

King Tomb – Chciałbym tylko wiedzieć || WT 2.5

King Tomb – Chciałbym tylko wiedzieć || WT 2.5

Rap – King Tomb:
https://www.facebook.com/TombWystudzonyTemperament
https://www.instagram.com/king.tomb

Opis:
Numer pochodzi z mixtape: Wystudzony Temperament 2.5: FALSE FLAG ATTACK – Misja Odrzut

https://www.facebook.com/PanteonRecords
https://www.facebook.com/GTSEOPS

Odsłon:40774 Like: 489 Dislike: 492

Materiał Video Od: Panteon Records

King Tomb,Chciałbym tylko wiedzieć,WT 2.5,Tomb,Teoembe,Meek mill,Wanna know,Panteon Records,WYSTUDZONY TEMPERAMENT 2.5,dj johny


Źródło materiału by Panteon Records
Data Utworzenia: 2016-12-13 22:59:20

Tags

Powiązane artykuły

31 Komentarze

  1. INFO OD RODZINY TOMBA! : ŁUKASZ JEST W ZAMKNIĘTYM OŚRODKU LECZENIA CHORÓB PSYCHICZNYCH. ODBĘDZIE TAM ODWYK OD ALKOHOLU I NARKOTYKÓW. CHWILĘ PRZED ZNIKNIĘCIEM ODEZWAŁY SIĘ U ŁUKASZA DEMONY PRZESZŁOŚCI, WYPIŁ LITR WÓDKI, ZAŻYŁ SPORO ILOŚĆ KOKAINY ( ZA HAJS Z PREORDERU ) I POBIŁ DO NIEPRZYTOMNOŚCI SWOJĄ KOBIETĘ ( OSTATECZNIE DO ŚLUBU NIE DOSZŁO) PONIEWAŻ ZDRADZAŁA GO Z PLEJEREM. NA ODWYKU W TWORKACH BĘDZIE PRZEBYWAŁ CONAJMNIEJ DO LUTEGO,WIĘC EWENTUALNE ZWROTY PIENIĘDZY NASTĄPIĄ W MARCU.

  2. Zainteresowalem sie ostatnio sprawą Tomba i jego "kradzieży". Zrobilem research i mam fajne info. Po 1 nazywanie tomba złodziejem jest bezpodstawne i mocno przesadzone, poniewaz otrzymał od fanów hajs za fizyki WT3, ale album ten NIE MIAŁ JESZCZE PREMIERY. Skoro nie wyszedł to nie można nazwać go rabusiem. Jeśli po premierze krążka nie wyśle go klientom wtedy będą mieli pełne prawo do nazwania go złodziejem. Po 2 traki ktore ostatnio pojawiły się na Pantheon Records nie wrzuca Tomb, wrzuca je ktos inny. Po 3 kawałki które relase'ował ktoś kto dysponuje kanałem na YT nie są skończone w kwestii realizacji dźwięku. Zrobiony jest tylko powierzchowny mix (Compresor, Korektor, Deesser, Limiter i panoramowanie) i automatyczny master – nazywa się to pilot i pod nazwą PILOT w pliku wrzucane są do sieci. Moim zdaniem cała sytuacja pokazuje tylko jak niski poziom intelektualny prezentują słuchacze tego gatunku muzycznego. Jeden napisze, ze okradł i reszta bez zadnego obadania tematu bezmyślnie powtarza. Nie wiem co jest przyczyną przeciągania premiery WT3, wrzucenia nieskończonych kawałków i niedoplinowania tego projektu od strony organizacyjniej. Domyślam się, że taka sytuacja jest skutkiem różnych problemów które mogły tomba spotkać, trzymam kciuki zeby typ dał rade ogarnąć wszystkie trudności jakie go napotkały. Wiernie kibicuje bo traki ktore narazie sie pokazały mimo, iz nie skonczone, sa zajebiste dzifko.

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker