Polski Hip Hop

Killaz Group – Jestem Szejkiem

Killaz Group – Jestem Szejkiem

Killaz Group – Jestem Szejkiem

Odsłon:1181000 Like: 6992 Dislike: 127

Materiał Video Od: donGURALesko

Killaz,group,dge,kaczor,gural,guralesko,don,dziadziortv,djdziadzior,szpadyzor records,szpadyzor,Killaz Group (Musical Group),Poland,Rapping (Profession),jestem szejkiem,wall-e,yt:crop=16:9


Źródło materiału by donGURALesko
Data Utworzenia: 2008-03-16 11:21:37

Tags

Powiązane artykuły

42 Komentarze

  1. Uważam,że wtedy byli najlepsi w Polsce.Nie każdemu moze odpowiadać ich styl,ale flow, beat i tekst mieli niezrównane. Tu wszystko się zgadzało i komponowało.Po prostu płynęło,a nie jak teraz HH to często zlepek dźwięków podparty nudnym tekstem o dupach i kasie.

  2. To był ten Gural do którego chętnie się wraca ,żeby wyssać jeszcze resztki motywacji jaką dawała wtedy jego muzyka 🙂
    Mam prawie 3 dychy na karku i jeszcze 10 i więcej lat temu byłem chyba największym fanem wersów Gurala w swoim mieście..Jednak uważam ,że od nowatorskiej jak na tamte lata "Inwazja porywczych ciał" poziom jego muzyki zamiast podnieść poprzeczkę zaczął spadać i niby nagra czasem coś ciekawego,ale to już nie jest to samo… 🙁
    I nie to że hejtuje obecnego Gurala ,bo wiem po sobie ,że niektóre rzeczy po prosu mijają …trzeba zaakceptować to jakie piętno na nas samych zostawia to życie i przemijający czas..Człowiek się starzeje ,zmieniają się jego priorytety przez co sam się wypala ..Niestety dawnego siebie nie da się już odtworzyć ,nawet gdyby ktoś obsypał nas milionami.Człowiek po prostu się zmienia i tyle.
    To były czasy piękne ,ostatnie lata bez tego wszędobylskiego internetu,smartfonów ,pełne wspomnień ,chwil które już nie wrócą …Dzięki Gural .

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker