Polski Hip Hop

Kafar Dixon37 i Klimson o pracach nad płytą #Panaceum 2 #Tap2C

Materiał Video Od: smokestorygroup


Źródło materiału by smokestorygroup
Data Utworzenia: 2017-12-23 11:00:51


Zamów „Panaceum 2” na .

Posłuchaj lub pobierz „Panaceum 2” z innych serwisów:
iTunes: https://goo.gl/TUdynD
Google Play:
Spotify: https://goo.gl/h5gZLy
TIDAL: https://goo.gl/am3ZXi
Deezer: https://goo.gl/p1cgX1

Ten film oraz 9 innych specjalnie przygotowanych na premierę „Panaceum 2” treści znalazło się w pierwszej serii dostępnej dla osób, które zakupiły fizyczne wydanie „Panaceum 2” do 16.12.2017.
Od 17.12 dla osób posiadających fizyczne wydanie płyty dostępna jest druga seria treści na temat płyty Kafara Dixon37.

DistrictAREA opublikuje na YouTube wybrane treści spośród wszystkich przygotowanych na płytę z miesięcznym opóźnieniem w stosunku do ich premiery. Oznacza to, że część pierwszej serii pojawiać się będzie od połowy grudnia, natomiast część drugiej serii od połowy styczniu, trzeciej od połowy lutego itd.

Album „Panaceum 2” jest wydaniem interaktywnym. Dzięki współpracy z TAP2C rozszerzyliśmy książeczkę o materiały dodatkowe związane z płytą. CO MIESIĄC znajdziesz w „Panaceum 2” zupełnie nowe treści, niedostępne dla osób, które nie posiadają fizycznej płyty.

Wystarczy, że ściągniesz aplikację Tap2C na Androida lub iOS i zeskanujesz znaczniki zawarte w książeczce albumu.

Ściągnij Tap2C na swój telefon:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tap2c.main
iOs:

„Panaceum 2: Trzeba żyć” to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Gościnnie na „Panaceum 2” pojawią się m.in. Grammatik, Jano PW, Hinol PW, Bonus RPK, Rest Dixon37, TPS, Dudek 56 oraz inni. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł „Trzeba żyć” nie jest przypadkowy. „Panaceum 2” ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, „Trzeba żyć”.

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker