Polski Hip Hop

Jongmen – Fenix prod. Szczur PlanetBeats, scratch DJ Gondek

Jongmen – Fenix prod. Szczur PlanetBeats, scratch DJ Gondek

Jongmen na FB: https://goo.gl/doDQKV
Strona płyty:
DistrictAREA na FB:
SSG na Facebooku :
https://www.facebook.com/SMOKESTORYGROUP.SSG
Subskrybuj kanał ★★★ http://www.youtube.com/subscribe_widget?p=smokestorygroup

„Fenix” to nie tylko tytuł pierwszego singla, ale również całej płyty. Tak jak mityczny Feniks odradzał się z popiołów, tak Jongmen tą płytą odnawia swoje życie oraz punkt widzenia na świat. Szereg wydarzeń i decyzji spowodował, że „Fenix” jest nie tylko płytą mocno osobistą, ale także bardzo różnorodną pod kątem tematyki. Szereg gości, których ujawnimy niebawem idealnie uzupełnia koncepcję Jongmena, sprawiając, że nadchodzący krążek z pewnością przypadnie do gustu nie tylko słuchaczom ulicznego rapu.

Bez wątpienia „Fenix” nie jest albumem jednostajnym – w pewnych momentach kontrast pomiędzy utworami jest bardzo mocny, co zapewnia słuchaczom długą drogę przez różne klimaty polskiego rapu. Ten krążek zdecydowanie może zamieszać na polskiej scenie.

Obecnie trwają prace kończące proces produkcji płyty, która niebawem zostanie oddana do tłoczni. Preorder powinien wystartować jeszcze w lutym.

Główną stroną promocyjną płyty jest strona www.jongmen.pl – niebawem zaczną pojawiać się na niej pierwsze informacje o nowym krążku.

Album: Fenix
Artist: Jongmen
Title: Fenix
Lyrics: Jongmen
Scratch: DJ Gondek
Producer: Szczur PlanetBeats
Mix/mastering: Otrabarwa / Dj Deszczu Strugi
Video Producer: M.L. FILMZ
Label: DistrictAERA
Support: SSG

Sprawdź nowości ★ http://smokestoryshop.pl/nowosci.html
Facebook ★ http://www.facebook.com/SMOKESTORYGROUP.SSG
Instagram ★ https://instagram.com/smokestoryssg

Odsłon:148220 Like: 2717 Dislike: 81

Materiał Video Od: smokestorygroup

SSG,smokestory,jongmen,dill gang,diil,diil gang,dixon37,polska wersja,wybuchowy mix,jongmen shotgun,shotgun,jongmen paluch,jongmen occ,jongmen gwiazdki,dysonans,jongmen dysonans,districtarea,rap,hiphop,polski rap,uliczny rap,jongmen wstawaj i walcz,to jest ta droga


Źródło materiału by smokestorygroup
Data Utworzenia: 2017-02-05 11:59:37

Tags

Powiązane artykuły

28 Komentarze

  1. Kontrapunkt to był sztos, ostatnie utwory coś hiphopolo zajeżdżają jeśli chodzi o brzmienie, choć oczywiście przekaz zawsze jest. Więcej twardej nawijki, mniej opery i będzie git. Nie próbuj robić rap dla dziewczyn, stary 😉

  2. Nigdy nie sluchalem Jongmena bo wydawal mi sie malo ciekawy niczym mnie wczesniej nie zainteresowal…ale teraz mnie pozytywnie zaskoczyl..widac ogromny progres!!!! zycze suksesu!!!

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker