Polski Hip Hop

Jan – rapowanie – Tańczę (prod. N∅CNY) [SB Starter ⭐]

Materiał Video Od: SB Maffija


Źródło materiału by SB Maffija
Data Utworzenia: 2017-03-22 14:54:39


Sprawdź singiel w cyfrze: http://soundline.biz/JanRapowanieTancze/
Jan – rapowanie na fb: https://www.facebook.com/janrapowanie/?fref=ts
N∅CNY na fb:

Ustaw utwór TAŃCZĘ zamiast sygnału oczekiwania na połączenie.

Wyślij JRP1 na numer 80833 (0 zł)
Abonament miesięczny:
Play – 2zł
Plus – 2,02zł
T-Mobile – 4,99zł
Orange – 4zł
reg. halodzwonek.pl

Jan – rapowanie to kolejny artysta, który dołączył do akcji SB Starter. Przed Wami pierwszy teledysk, który został zrealizowany do numeru Tańczę. Muzyka: N∅CNY. Video: Natan Bierkowicz.

Janek, urodzony w 1998 roku w Krakowie pilny uczeń, kochający brat. Rapuje od końcówki 2015 roku. Stawia na luz, swobodę i autentyczność. Bardzo otwarty i przyjacielsko nastawiony do świata człowiek, tegoroczny maturzysta – w taki sposób przestawia się światu Jan – rapowanie.

– SB Starter to swego rodzaju trampolina dla młodych, perspektywicznych artystów, których muzyką się jaramy. Ostatnie miesiące to dla nas czas nieustannego rozwoju. Codziennie otrzymujemy kilkanaście demówek / utworów, które staramy się sprawdzać. Sami także prowadzimy research szeroko rozumianego „podziemia”, dlatego też postanowiliśmy całość tego typu działań obrać w konkretne ramy, dzięki czemu możemy pozwolić wyselekcjonowanym przez nas artystom wypłynąć na szersze wody. SB Starter może okazać się preludium do pełnej współpracy wydawniczej. Na pierwszym etapie postanowiliśmy sami wybierać „Starterów”, jednak jeszcze przed wakacjami ruszymy z konkursem, dzięki któremu wszyscy zainteresowani naszą działalnością artyści będą mogli zaprezentować swoje utwory, które w dalszej części konkursu przesłuchamy i poddamy ocenie. Więcej informacji o samym modelu konkursowym ujawnimy już niebawem – tak komentują główne założenia akcji włodarze SB Maffija Label.

Artysta: Jan-rapowanie
Producent: NOCNY (Maksymilian Myszkowski)
Video: Natan Berkowicz
Label: SB Maffija Label

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker