Newsy Z Fejsa

Jah Love Soundsystem in session feat. Mr…

Jah Love Soundsystem in session feat. Mr…

Informacja Od:
Źródło by Jah Love Soundsystem

Data Utworzenia: 2018-11-15 13:48:40

Jah Love Soundsystem in session feat. Mr Zebre & Michael Exodus zbliża się wielkimi krokami więc zaczynamy przedstawiać Wam zaproszonych na tą noc gości!
Z Pabianic przybywa Mic Liper rub-a-dub warrior, który wspomoże nas zarówno swoją rub-a-dubową selekcją podczas rozgrzewki jak i nawijką podczas naszych setów! ??

MIC LIPER [PL] (DuBout / Łódź)

Dee-jay/mc pochodzący z Pabianic. Aktywny na scenie od 2009 roku, Znany z współpracy z wieloma soundsystemami, składami selektorskimi i selektorami. Współzałożyciel Posłuchaj Człowieku sound oraz Roots Melody Soundsystem. Wszechstronna nawijka pozwala mu się odnaleźć w wielu gatunkach muzycznych, lecz nawiązuje do swojej ulubionej części jamajskiego dobytku – RUB-A-DUB. Można go usłyszeć na wielu scenach muzycznych w Polsce i nie tylko. Grywał na wielu festiwalach, między innymi: Ostróda Reggae Festiwal, Bass Camp, Reggaeland, Bielawa, DubCamp i wiele wiele innych. Często można było go usłyszeć na sesjach Dreadsquad, Pandadread, i Jah Love Soundsystem z którymi od wielu lat tworzy kolektyw Mystic Dubs.

https://www.facebook.com/micliper

Tags

Related Articles

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker