Newsy Z Fejsa

Jah Love Soundsystem 10th B-Day Bash

Jah Love Soundsystem 10th B-Day Bash

Informacja Od:
Źródło by Jah Love Soundsystem

Data Utworzenia: 2019-07-30 13:26:03


Już wypoczęliśmy po intensywnym soundsystemowym weekendzie na dolnym śląsku, więc pora na małe podsumowanie.

W piątek z samego rana ruszyliśmy na Soundsystem Street Festival, gdzie obok Pandadread Sound System, Dubseed Sound System, Lion’s Den, Rise up! Sound System, Good Vibes Familia Hi- Power i Irie Ites Soundsystem Germany stanęła i nasza czerwono-czarna ścianka.
Niesamowite miejsce, cudowny klimat i setki tańczących ludzi na ulicach miasta do północy (a na afterparty do samego rana) – tego typu wydarzenia pokazują, że kultura soundsystemowa rośnie nad Wisłą w siłę i tego rozwoju nic i nikt nie zatrzyma. Wniosek jest jeden, wydarzenie to koniecznie powinno zostać wpisane do zestawienia soundsystemowych festiwali w Polsce i w naszej ocenie od razu powinno wylądować na podium!
Tego dnia gościnnie na naszych paczkach wystąpił nasz przyjaciel – Pablo Raster!
Big up bro! As always it was pleasure to host you on our soundsystem. Pure fire inna future dub style. Hope to see you soon!
Wielkie podziękowania ślemy również do Mirosław Maken Dzięciołowski oraz całej ekipy zaangażowanej w organizację Soundsystem Street Festival Zgorzelec 2019. Wielki BIG UP! za zaproszenie i zorganizowanie tego niepowtarzalnego wydarzenia. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy podkładanych w nas nadziei i widzimy się nad Nysą i w przyszłym roku 😉 Włożona przez Was praca owocuje!
Największy Big up! należy się każdemu i każdej z Was, którzy od początku do samego końca radośnie tańczyli na każdej ze scen! Patrząc na takie obrazki jak ten z piątkowego wieczoru, mamy coraz więcej siły i motywacji by działać dalej! i jak śpiewał legendarny Pablo Moses – dubbing is a must!

Po krótkim wypoczynku, ruszyliśmy do Wrocławia, gdzie gościła nas ekipa Young Pistols Sound.
Do godziny 22 na patio D.K. Luksus można było zrelaksować się przy rootsowych dźwiękach płynących ze ścianki Good Vibes Familia Hi- Power. Gdy ekipa z Kłobucka skończyła warm up, przenieśliśmy się do podziemi, serwując do samego rana selekcję w najcięższym stylu.
Big up Kapitan Kivi, Tomek Borewicz – za gościnę, świetne nawijki i zaproszenie! W końcu udało nam się odwiedzić Wrocław i mamy nadzieję, że nie po raz ostatni. Forward ever, backward never!

My natomiast nie zwalniamy tempa i szykujemy się do dalszych przygód i sesji.
Ten rok będzie wyjątkowy, z racji naszego 10-lecia na scenie, więc zapraszamy do świętowania go razem z nami!
Jah Love Soundsystem 10th B-Day Bash nadchodzi wielkimi krokami, więc śledźcie na bieżąco informacje na ten temat, bo będzie się działo!
Jah Love Crew

Tags

Related Articles

5 Comments

  1. Szacunek załoga ✊✊napewno to nie było nasze ostanie spotkanie we Wrocławiu sezon klubowy zbliża się wielkimi krokami 😎🔥 Nuff respect

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker