Polski Hip Hop

Got Barss #PICK BEATS

Materiał Video Od: Step Records


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2017-07-20 12:50:56


Pobierz bit: https://goo.gl/9d1u7M
Got Barss na FB: https://pl-pl.facebook.com/GotBarss/

Opolska wytwórnia idzie za ciosem i w ramach uzupełnienia akcji #PICK, udostępnia 5 różnorodnych bitów od 5 topowych producentów muzycznych z Polski. Stepowy challenge wspierają DrySkull, Got Barss, SoDrumatic, SecretRank oraz Worek. To właśnie na ich produkcjach będą mogli spróbować się wszyscy młodzi i obiecujący raperzy, którzy chcą pochwalić się swoimi umiejętnościami szerszej publiczności.

W ramach akcji #PICK_BEATS współpracujący z wytwórnią artyści mogą liczyć na zrealizowanie teledysku do wybranego singla i umieszczenie go na największym kanale muzycznym w naszym kraju! Dodatkowo najlepszym zostanie zaoferowany w przyszłości kontrakt płytowy!

Od dziś na kanale StepRecordsTV dostępne są instrumentale w formie odsłuchów oraz plików do pobrania.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w akcji, pobierz paczkę z bitami, nagraj co najmniej jeden numer na wybranym instrumentalu i wrzuć go na swój kanał YouTube, w tytule zawierając #PICK_BEATS oraz nickname wybranego producenta.

Akcję wspierają medialnie CGM, GlamRap i Popkiller.

Got Barss (wł. Paweł Sobolewski) – młody producent muzyczny i inżynier dźwięku. Jego działalność oscyluje wokół takich gatunków muzycznych jak rap, hip-hop, r’n’b, soul i EDM. Na swoim koncie ma m.in. współpracę z Quebonafide, Białasem, Solarem, Bedoesem, Wac Toją czy Kobikiem.

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker