Polski Hip Hop

Galik #Hot16Challenge2 prod. Spiritual Skills

Galik #Hot16Challenge2 prod. Spiritual Skills

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge

Hot16challenge is an initiative for rappers and singers. Idea of the action is to record one verse including 16 bars, publish it and then nominate four more artists who have 72 hours to reply. Main goal of Hot16challenge is to activate as many artists as possible and to mobilize firstly hip-hop industry, then hopefully whole music industry to help fight COVID-19 by music.
Hot16challenge participants and their fans as well can donate to link or any charity campaign in fight with coronavirus.

Six years ago, #hot16challenge went viral as an artist-to-artist movement. Now we’re launching a sequel, but with a charitable twist and going worldwide.

Rap: Galik
Bit / produkcja: Spiritual Skills
Mix / Mastering: Esefen
Video: Bad Bahavior

Odsłon:3051 Like: 232 Dislike: 12

Materiał Video Od: T.I.W MusicŹródło materiału by T.I.W Music
Data Utworzenia: 2020-05-13 17:41:15

Tags

Related Articles

27 Comments

  1. Rozpierdol czekam na odpowiedź Macieja Antoniego Ciurkota króla numizmatyków

  2. oooo mocne man !!! 🙂 , tym samym daje lajka i zapraszam do pobierania bitów które są za free z mojego kanału

  3. Dziękówa za nominację Galson. Teraz trzeba wbić do studia i nagrać tą szesnastkę

  4. Galik w TiW .. gratuluję! pamiętam jak nagrywaliśmy razem.

  5. Głoszą wieście, że toczy się odwieczna batalia na szczycie pomiedzy ludzmi ktorzy graja pierwsze skrzypce swiata numizmatyków. Pan Maciej Powinien wyjasnic raz na zawsze spór o fotel lidera.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker