Polski Hip Hop

Epis DYM KNF – Forza 2021 (prod. Johnny Black)

Epis DYM KNF – Forza 2021 (prod. Johnny Black)

FORZA 2021 – ogień na tłoki, nie bój się życia.

Witajcie Bracia i Siostry! Epis DYM KNF prezentuje zapowiedź swojego szóstego solowego albumu pt. „Forza”! Tym razem słowo „solowy” nabiera większego znaczenia, ponieważ raper poświęcił się w stu procentach własnym przemyśleniom. To spowodowało, że każdy z 15 utworów na krążku jest czysto solowym wykonem, bez udziału gości. Jak mówi sam Epis: „Ta płyta to moje życie, moje wspomnienia, ból, walka i droga, którą przebyłem by znaleźć się w miejscu, w którym jestem teraz. Tym razem chciałem to zrobić w pojedynkę”.

Album przenosi nas do czasu buntu charyzmatycznego twórcy, w kawałkach przytoczonych zostało wiele sytuacji z życia samego rapera. Emocje oraz motywacyjne brzmienia w nowoczesnych klimatach ze szczyptą klasycznych produkcji – tego na pewno nie zabranie. Tym razem cała warstwa liryczna koresponduje z kolejną ważną zajawką Episa – motoryzacją. Nie ma tu mowy o tak zwanej pokazówce. Jak zawsze – jest życie, przekaz i ogień, który będzie rozmrażał najbardziej zlodowaciałe serca – cały Epis!

O warstwę muzyczną zadbał w dużej części Phono CoZaBit, ale nie zabraknie również innych producentów, z którymi Epis wcześniej nie współpracował: PSR, CLEARMIND, Fadded Dollars, MVSON808 oraz Johnny Black.

Wersja DELUXE zawiera dodatkowo 4 bonus tracki: 2 solowe single + 2 instrumentale (których Epis nie wykorzystał przy tworzeniu projektu), wlepki, autograf rapera, smyczkę FORZA oraz booklet z tekstami.

Dla zagorzałych fanów Epis przygotował limitowaną ilość FORZA BOXÓW. W ich skład, prócz płyty w wersji DELUXE, wchodzą: album „Atlas – z autografem”, smyczka FORZA, naklejka na karoserię FORZA, zapach do auta FORZA, wlepki oraz 100 gram mielonej kawy z logiem FORZA marki HARD BEAN – Cajamarca shb + (cytrus, czerwone jabłko, karmel) Typ: Bourbon. Całość zapakowana w stylowym boxie z autografem rapera.

Zamów preorder na: https://preorder.pl/epis-dym-knf

Epis DYM KNF na FB: https://facebook.com/episdymknf
Epis DYM KNF na IG: https://instagram.com/epis_dym_knf
Epis DYM KNF INFO: https://steprecords.pl/epis/

Video:
Ace of Art na FB: https://www.facebook.com/aceofartfilms/
Ace of Art na IG: https://instagram.com/aceofart_official/

Odsłon:80097 Like: 3911 Dislike: 63

Materiał Video Od: Step Records

epis dym knf,trailer forza,don juan,rap,step records,forza,jonny black


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2021-06-21 12:00:10

Tags

Related Articles

44 Comments

 1. Czuć już po bicie i tych wersach ,że bedzie to utwór ktory ma wywołac najgłębsze koneksje u słuchaczy ,dlatego bedzie🔥🔥🔥

 2. Za dużo tych płyt na wrzesień najpierw mata teraz to ale non problem kupię wszystkie bo obie kox się zapowiadają

 3. " od młodości po dorosłość kształtowałeś swój charakter, i masz z nami wiele wspomnień choć podążasz własnym szlakiem" ❣️❣️❣️❣️
  I za te wszystkie lata kształtowania mojego charakteru muzyka bardzo Ci dziękuję !!! ❤️
  To nie były łatwe lata, ale byłeś zawsze.

 4. Pamietam jak 2 lata temu mój narzeczony włączył mi twoja piosenkę i od tamtej pory cię słucham
  Nawet mój 6 miesięczny syn cię słucha 😇
  Coś pięknego

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker