Newsy Z Klubów

Dziś gościć będziemy kobietę, która już …

Dziś gościć będziemy kobietę, która już …

Informacja Od:
Źródło by Prozak 2.0

Data Utworzenia: 2019-12-07 12:30:52

Dziś gościć będziemy kobietę, która już od początków lat 90’tych jest wyznacznikiem nowej fali w muzyce elektronicznej – Kittin! ?

Caroline Hervé, jak naprawdę nazywa się Miss Kittin, zdecydowała się zająć muzyką elektroniczną już w wieku 16 lat, kiedy to uczestniczyła w pierwszym rejwie po przyjściu technicznych dźwięków z Detroit do Europy. Mimo, że scena muzyki elektronicznej była jeszcze wtedy “placem zabaw dla chłopców”, pierwsza pełnoprawna płyta Kittin “First Album” sprzedała się w ponad 50 000 egzemplarzach na całym świecie, dając jej miano ponadczasowej aż do dnia dzisiejszego i zapewniając miejsce dla artystki na największych światowych festiwalach. Razem z nią na scenie pojawi się kobieca reprezentacja 2.0: Senthia odpowiedzialna za delikatnie dźwięki elektroniki; oraz Vi – lubująca się w energii i mocy dźwięku! ?

W tym czasie na -1 gościć będziemy FLIRTINI, czyli Ment XXL i Jedynaka, którzy odpowiedzialni są za setki westchnień pięknych dam, tańce w blasku poranka na prozakowej barce oraz cztery już składanki Heartbreakes & Promises! ? Podczas ostatniej edycji serii w tym roku zagra z nimi BLEQ – i wcale nie zamierzają zwolnić

Startujemy klasycznie o 22:30! ? Osoby z biletami zakupionymi w przedsprzedaży obowiązywać będzie osobna kolejka ?

Kittin x Prozak 2.0
Flirtini & Friends x Prozak 2.0

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker