Polski Hip Hop

donGURALesko – Niebo jest pułapem feat. AbradAb (prod. Chris Carson x Leśny) #STROMO

donGURALesko – Niebo jest pułapem feat. AbradAb (prod. Chris Carson x Leśny) #STROMO

📹 Więcej teledysków DGE: https://www.youtube.com/playlist?list=PLA484E0F2CAF90102
📨 Zapisz się do newslettera: https://go.donguralesko.pl/zapiszsie
🛒 Zamów STROMO https://go.donguralesko.pl/stromo
🎧 Słuchaj w cyfrze: https://go.donguralesko.pl/niebojestpulapem
🆕 Nowości od DGE: https://go.donguralesko.pl
🛒 Oficjalny sklep https://go.donguralesko.pl/sklep
🛜 http://donguralesko.pl

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją koncertu DGE skontaktuj się z naszym managmentem:
mail: biuro@donguralesko.pl
tel: 692455290

Autor słów: donGURALesko, AbradAb
Autorzy muzyki: Chris Carson x Leśny
Video: Filip Wendland

Niektórzy mówią, że „sky is the limit”… DZIAD i ABRADAB na bicie CRISA CARSONA udowadniają, że sufit jest znacznie wyżej niż nam się wydaje. „Niebo jest pułapem” to spotkanie legend, które nie muszą nic udowadniać, a i tak rozwalą wasze głośniki.

„Dla tych którzy mieli w życiu stromo, a jest takich szalone grono…”

Kolejna wiosna, kolejny album DZIADZIORA wjeżdża na głośniki. Kolejne kilkadziesiąt minut rapowego rzemiosła najwyższej próby, dla wszystkich fanatyków rasowego rapu. donGURALekso mimo 30 lat na scenie, nie zwalnia tempa i zrzuca kolejną porcje rymów na miasto.

Preorder Stromo dostępny na www.donguralesko.pl wzbogacony jest o najbogatszy pakiet merchowy z dotychczasowych. CD, winyl, kasteta, dodatkowy maxi-singiel oraz mixtape by Dj War dopełniają dwie bluzy, koszulki, kubek turystyczny i kompas.

Bo droga jest celem. Ma być STROMO!

Zamów album na www.donguralesko.pl!

#DONGURALESKO #ABRADAB #STROMO

Odsłon:88788 Like: 5467 Dislike:

Materiał Video Od: DziadziorTV

donguralesko,gural,djdziadzior,dziadzior,dziadziortv,abradab,stromo,chris carson,kaliber 44


Źródło materiału by DziadziorTV
Data Utworzenia: 2026-05-07 16:00:06

Tags

Related Articles

40 Comments

  1. Dosc egzotyczne zestawienie jak dla mnie;-) a w sumie w dzisiejszych czasach moze warto zwierać szyki;-)oczywiscie rocznikowo uwielbiam obu dziadersow pozdr ja dziaders

  2. Wchodzę na YT nowa nutka od DGE *włączam i słyszę "bije grabe z abradabem " i już wiem że jest POG 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 na to wszyscy czekali od dawna 🔥🔥DOBRE COLABO🔥🔥

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker