donGURALesko – Niebo jest pułapem feat. AbradAb (prod. Chris Carson x Leśny) #STROMO
📹 Więcej teledysków DGE: https://www.youtube.com/playlist?list=PLA484E0F2CAF90102📨 Zapisz się do newslettera: https://go.donguralesko.pl/zapiszsie
🛒 Zamów STROMO https://go.donguralesko.pl/stromo
🎧 Słuchaj w cyfrze: https://go.donguralesko.pl/niebojestpulapem
🆕 Nowości od DGE: https://go.donguralesko.pl
🛒 Oficjalny sklep https://go.donguralesko.pl/sklep
🛜 http://donguralesko.pl
Jeśli jesteś zainteresowany organizacją koncertu DGE skontaktuj się z naszym managmentem:
mail: biuro@donguralesko.pl
tel: 692455290
Autor słów: donGURALesko, AbradAb
Autorzy muzyki: Chris Carson x Leśny
Video: Filip Wendland
Niektórzy mówią, że „sky is the limit”… DZIAD i ABRADAB na bicie CRISA CARSONA udowadniają, że sufit jest znacznie wyżej niż nam się wydaje. „Niebo jest pułapem” to spotkanie legend, które nie muszą nic udowadniać, a i tak rozwalą wasze głośniki.
„Dla tych którzy mieli w życiu stromo, a jest takich szalone grono…”
Kolejna wiosna, kolejny album DZIADZIORA wjeżdża na głośniki. Kolejne kilkadziesiąt minut rapowego rzemiosła najwyższej próby, dla wszystkich fanatyków rasowego rapu. donGURALekso mimo 30 lat na scenie, nie zwalnia tempa i zrzuca kolejną porcje rymów na miasto.
Preorder Stromo dostępny na www.donguralesko.pl wzbogacony jest o najbogatszy pakiet merchowy z dotychczasowych. CD, winyl, kasteta, dodatkowy maxi-singiel oraz mixtape by Dj War dopełniają dwie bluzy, koszulki, kubek turystyczny i kompas.
Bo droga jest celem. Ma być STROMO!
Zamów album na www.donguralesko.pl!
#DONGURALESKO #ABRADAB #STROMO
Odsłon:88788 Like: 5467 Dislike:
Materiał Video Od: DziadziorTV
Źródło materiału by DziadziorTV
Data Utworzenia: 2026-05-07 16:00:06




![Photo of Beteo ft. ReTo – Meow (prod. Loren) [official video]](https://www.bsy.pl/wp-content/uploads/2018/12/1544041064_maxresdefault.jpg)

BANG! BANG! BANG! Wbijaj na donguralesko.pl po preorder STROMO!
👍
w 1:34 jest chyba Gano. To jest dopiero wykopalisko!
Dosc egzotyczne zestawienie jak dla mnie;-) a w sumie w dzisiejszych czasach moze warto zwierać szyki;-)oczywiscie rocznikowo uwielbiam obu dziadersow pozdr ja dziaders
Dziadzior, Dab bosko 🎉
"CAŁY CZAS JESTEM MC" – jak wielu ze sceny o tym zapomniało.
Niebo jest pułapem, a chłopy pokazują sufit 🙂
Forma sztos, ❤️ za wlaściwą stronę miasta.
JEBAĆ ŁKS.
KLUBEM ŁODZI JEST?! ŁKS! 🤍❤️🤍
SZTOS NUTA GURAL
Sky the limit
Dotykam zenitu gdy lecę do tego bitu👍🤜❤
OSTRy z przeplatanką . Wiadomo Łódzki KS.
donGURALesko – Niebo jest pułapem feat. AbradAb (prod. Chris Carson x Leśny) #STROMO
Super muza ❤❤❤
DON JAK ZAWSZE POZAMIATAŁ ❤❤❤
Gural – być czarniejszym od murzyna, ciężka sprawa ale bywa❤
…a dostajesz zimną rybę.
Wzniosłe
Oh my god…. co to się stanęło 😀
Jaram się jak tak samo jak 20 lat temu 🔥Dziękuję Panowie
Gural jak nawija żyje rapem
' i wszyscy drą japę, jak naje%€#@ mapet' przepiękne ❤❤❤❤
Najpiękniejszy Stadion Świata 🤍♥️🤍Ukochany ŁKS 🤍♥️🤍Dobra nuta👍
🔥👌🏻😌
To jest stare nawet jak nowe szacun pany
Czuje nadchodzacy numer z Paluchem, bedzie jebniecie 🔥🔥🔥🎆🎇🧨
Wchodzę na YT nowa nutka od DGE *włączam i słyszę "bije grabe z abradabem " i już wiem że jest POG 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 na to wszyscy czekali od dawna 🔥🔥DOBRE COLABO🔥🔥
Skąd znam ten bit
DGE&DAB
Pozdro👊
🤍❤️🤍
Jest i On
Szef calego tego rapu
Hollyłódź 💚😎
Trzymajcie się tam chłopaki. Niewiele Was zostało. Pzdr i piona 👊
Znów porządny rap.👍💪
Wszystko ok tylko nie ten łks…. Żenada
Donguralesko nadal na poziomie, to jest rap a nie te wasze gówna xD
Sky's the limit?
Nie znalem 😅
94-020 Łódź Al. Chujni 2 – stadion Żula ✡
Przydał by się jakiś dobry mixtape jak z starych dawnych czasów gdzie na jednym albumie były same szychy 🫵