Polski Hip Hop

donGURALesko – Książki Ważkie (prod. Magiera/White House) [Dom Otwartych Drzwi]

donGURALesko – Książki Ważkie (prod. Magiera/White House) [Dom Otwartych Drzwi]

Więcej teledysków z albumu „Dom Otwartych Drzwi”:

Zamów album tutaj –

Prezentujemy kolejny obraz Dziadzior Home Videos – art-house z bloku. Archiwa Szpadyzorni mielą i tym samym udostępniamy ostatnie video do albumu Dom Otwartych Drzwi – co oznacza, że cały album jest dostępny na YouTube.

Video: Dziadzior Home Videos
Rap: Piotr „donGURALesko” Górny
Muzyka: Tomek „Magiera” Janiszewski
ISRC: PLH511200560

INFO KONCERTOWE:
mail: biuro@donguralesko.pl
tel: 692455290

Więcej informacji oraz booking koncertowy:
https://facebook.com/djdziadzior
https://instagram.com/djdziadzior

Odsłon:288780 Like: 7842 Dislike: 92

Materiał Video Od: donGURALesko

donguralesko,gural,djdziadzior,dziadzior,dziadziortv,szpadyzor,records,książki ważkie,magiera,dom otwartych drzwi


Źródło materiału by donGURALesko
Data Utworzenia: 2020-09-07 14:00:10

Tags

Related Articles

42 Comments

 1. skądinąd jestem, spoza.szklistości światła doza w wydźwiękach iskrzy zorza, antenat tworzył morza, a teraz w rapie zgroza, choć DGE rozlewa pożar…yo Gural pozdro

 2. Gooral, bracie jak Cię zabraknie na weselu to nie będzie Amerykańskich grubasow bo będę miał wykonane i chuj. Tede i Peja mają się nie kłócić jakoś bardziej niż na szable. Szlachcicu wesele będzie na statku Wratislavia mm22. Wpadaj! Masz Ty +1

 3. Nikt nie pyta nikt nie dzwoni żyjemy w
  Monotonii wybieram 4 numery wokół świata są kamery obserwacja jednym okiem szał zewnętrzny pomieszany z amokiem łączność bazy z czerwonym smokiem czas ucieka jednym bokiem mój tekst pozdrawiam z edenu

 4. Mega ciężki utwór, mega dojebany bit, dojebane piano, dobry styl caly track, czuc nostalgie mega lubie takie juty, gural to majstersztyk, podziemny mistrz. Badzcie dobrymi ludźmi. Pozdrawiam !

 5. Mogę się mylić, ale wygląda mi to na Izery, czerwony szlak z Wysokiego Kamienia na Stóg Izerski, okolice Zwaliska i nieczynnej kopalni kwarcu Stanisław.

 6. Nikt nie wspomni w komentarzach, że te arcydzieło jest ku pamięci mamy Gurala. Mamy, która dała nam Polakom takiego artystę.
  Szacunek.

 7. Wybaczcie, że nie wiem ale czy ktoś może wie kim była Sylwia Górna? Jaki ona ma związek z Dziadzia? Męczy mnie to, bo pamiętam, że kiedyś znalazłem w necie jakiś artykuł o pozostawionym pamiętniku gdzieś w gorskim schronisku, w którym autorka napisała coś w stylu, że idąc samemu w gory nie czuje się samotności bo napotyka się ludzi podobnych sobie. Nie mogę odnaleźć artykulu by sprawdzić imie autorki, a wyszukiwarka nie pomaga w rozwiązaniu zagadki.

 8. Zgadzam sie z tym, że DGE to inna liga ale musimy przyznać, że nikt z nowej sceny nawet nie stara się go dogonić. Gural ma swój styl i nigdy nie znajdzie sie nikt kto będzie mu chciał dorównać. Co nie zmienia faktu, że na obecnej scenie poziom jest zerowy a przekaz jeszcze niższy.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker