Polski Hip Hop

Dixon37 ft. Włodi, Miodu – Bliżej niż myślisz

Dixon37 ft. Włodi, Miodu – Bliżej niż myślisz

Dixon37 na fb: https://www.facebook.com/Dix37 Reedycję albumu „Lot na całe życie” znajdziesz tutaj:
Zamów „Panaceum” Kafara:

„Bliżej niż myślisz” to utwór z płyty „Lot na całe życie” Dixon37, do którego po latach powstał videoklip z okazji wydania reedycji krążka. Premiera wznowienia zawierającego jeden dodatkowy utwór została zaplanowana na 6 grudnia. W tym samym dniu ukaże się nowy, premierowy album warszawskiej grupy pt. „OZNZ”.

Dixon37 to przede wszystkim ekipa z krwi i kości, którą tworzą ludzie z całej Warszawy, nie tylko raperzy, ale również sportowy czy osoby związane ze sceną graffiti. Zespół wywodzący się z Ursynowa i Mokotowa reprezentują Kafar, Michrus, Rest oraz Saful.

„Lot na całe życie 2013” to wznowienie kultowej płyty warszawskiej grupy Dixon37. Reedycja zawiera dodatkowy utwór „Nie zamulaj”. Debiutancki album mokotowsko-ursynowskiej ekipy Dixon 37 „Lot na całe życie” to wspólny projekt piątki raperów: Safula, Kafara, Michrusa, Kulfona i Resta.

Gościnnie na płycie pojawiają się między innymi: Wilku, Bilon, Żary (HEMP GRU/JLB), Włodi (MOLESTA/EWENEMENT), Pjus (2cztery7), Dżambodżet, Miodu (JAMAL), Wigor (MORWA), Siuwaks, Iwan (TZWM), Pono (ZIP/ZIPERA) oraz DJe: Grubaz, Technik (Gruba Technika), Dobry Chłopak. Nagrania zrealizowano w eReM Studio (Reakcja Muzyczna), a nadzorował je Stanisław „Staszy” Koźlik.

Title: Blizej niz myslisz ;
Artist: Dixon37 ;
Featuring: Wlodi, Miodu ;
Album: Lot na cale zycie ;
Producer: Kuba eS ;
Lyrics: Miodu, Wlodi, Michrus, Saful, Kafar ;
Video: ML Filmz ;
Label: Step Records ;

Odsłon:1273516 Like: 9978 Dislike: 206

Materiał Video Od: Step Records

dixon37,wlodi,miodu,blizej niz myslisz,dixon,dixon 37,kafar,michrus,saful,kulfon,włodi,parias,molesta,sokół,jamal,miłość,bliżej niż myślisz,lot na całe życie,reedycja,step records


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2013-11-26 15:03:58

Tags

Related Articles

33 Comments

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker