Polski Hip Hop

DANIEL MORO #Hot16Challenge2

DANIEL MORO #Hot16Challenge2

Trwa akcja charytatywna Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl, zachęcamy do wpłat:
https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.
Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Hot16challenge is an initiative for rappers and singers. Idea of the action is to record one verse including 16 bars, publish it and then nominate four more artists who have 72 hours to reply. Main goal of Hot16challenge is to activate as many artists as possible and to mobilize firstly hip-hop industry, then hopefully whole music industry to help fight COVID-19 by music. Hot16challenge participants and their fans as well can donate to link or any charity campaign in fight with coronavirus. Six years ago, #hot16challenge went viral as an artist-to-artist movement. Now we’re launching a sequel, but with a charitable twist and going worldwide.
Official Site: http://hot16challenge.network

RAP : DANIEL MORO
https://www.instagram.com/danielmoro.official/
BIT : Ślimak
VIDEO : Constant Progress

Odsłon:1737 Like: 191 Dislike: 7

Materiał Video Od: CiemnaStrefaŹródło materiału by CiemnaStrefa
Data Utworzenia: 2020-05-11 14:03:13

Tags

Powiązane artykuły

13 Komentarze

  1. Hey CiemnaStrefa ❤️ Jeśli tylko jedna osoba to przeczyta, to szczerze sprawi, że mój dzień. Jestem gitarzystą i pianistą, autorem tekstów i wiem, że ludzie piszą to cały czas, ale wierzę, że będę tym, którego chętnie słuchasz. Wszystkie moje piosenki i filmy robię sam i co miesiąc robię nowe teledyski w innym kraju. Jeśli jedna osoba może podnieść kciuki w górę, będziesz o krok bliżej spełnienia marzeń muzyka. Nie będziesz rozczarowany. Daj tylko jedną szansę i 3 minuty swojego czasu. Dziękuję 🙏

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker