Polski Hip Hop

Damian & Wowo WSM / CS – Nic nie jest takie piękne (OFFICIAL VIDEO).

Damian & Wowo WSM / CS – Nic nie jest takie piękne (OFFICIAL VIDEO).

Ciemna Strefa ma zaszczyt zaprezentowania wam najnowszego klipu do kawałka o tytule: „Nic nie jest takie piękne”. Teledysk promuje nadchodzącą wielkimi krokami płytę: Damian & Wowo – Wulgarna Strona Miasta, która przy dobrych wiatrach ukaże się wiosną 2014 !!! Cała płyta jest realizowana w CS Studio oraz szlifowana pod czujnym okiem DJ’a Deszczu Strugi. Skrecze do tego numeru zrobił DJ Gondek, a samym klipem zajął się Sonar StopKlatkaArt CS VIDEOS. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia tej produkcji i życzymy miłego odbioru !!! CS !!! UDOSTĘPNIAMY Dalej !!!
WWW.CSRPK.PL

Odsłon:405314 Like: 3044 Dislike: 95

Materiał Video Od: CiemnaStrefa

damian wsm,wowo,ciemna strefa,ciemnastrefa,wsm,damian,warszawa,nic nie jest takie piekne,nic nie jest takie piękne,cs,rpk,ciemna,strefa,wulgarna strona miasta,2014,ulica,cs videos,bonus


Źródło materiału by CiemnaStrefa
Data Utworzenia: 2014-02-09 16:10:42

Tags

Powiązane artykuły

37 Komentarze

 1. 1. (Raz, raz,własnie tak,właśnie tak ,elo,elo) Odpalony szczyt bum uderza Ciebie w puco u mnie wszystko git,chuj obchodzi co narzucą co z zazdrości mówią,sprawy sobie nie zdają i pierdolą stale,stale swoją mordą srają,łatwiej tykać wady niż docenić zalety ale życie ma się jedno a w nim piorytety,sedno sprawy gdy słyszysz te wiersze,gdy słyszysz ten bit to masz na plecach dreszcze i wiem że chcesz jeszcze,kolejną dawkę rapu,hip-hop na mieście dla dobrych chłopaków,jedziemy dalej bratku,powoli na wyżyny,to styl co podwyższa poziom adrenaliny,jak uliczne zadymy,dusza wojownika,powoli na wyżyny Warszawa miasto wita,tu gdzie rządzi hajs a ludziom doskwiera bida ,tu nic nie jest very nice jakby się ktoś pytał.

  Ref. Tu nic nie jest takie piękne(takie piękne) na jakie to wygląda(to wygląda taaaak) tutaj ręka myję rękę za okna społeczniak spogląda(haha)

  Damian WSM

  2. Co myślałeś morda,poezja w komfortach tu nic nie jest takie piękne na jakie wygląda,jebane przypały,ciąganie się po sądach 3/4 to zna za psi chuj to jest norma,mnie porwał rap do muzyki przywiązany,miałem w życiu taki fart,talent był mi dany,czas goi rany,pozostają szramy a przez jebany system na straty pisany,ile razy ziomek Ci się spierdoliły plany,ile razy dałeś plany bo znowu byłeś najebany,chcesz w życiu pewne zmiany,samemu włóż starania,nic nie jest takie piękne,mam Ci coś do przekazania,życie to jest dziwka która daje za pieniądze,jak ta kurwa do jebania,prawo tutaj coraz gorsze w sklepach wszystko droższe,weź tu mądrze pomyśl tu nic nie jest piękne jak nie masz mamony,więc po co się wpierdalasz,tam gdzie nie proszony ja ziomkowi czoła chylę i nie zgubię korony a Ty zapierdalasz jak popierdolony,lepiej zajrzyj na rejony w wulgarne miasta strony

  Ref. Tu nic nie jest takie piękne(takie piękne) na jakie to wygląda(to wygląda taaaak) tutaj ręka myję rękę za okna społeczniak spogląda(haha)

  Damian WSM

  3. Możesz myśleć o mnie źle ja mam na to wyjebane,znowu witam nowy dzień jak co poranek,hejterzy na forum,piszą testament,tak mi szkoda na te kurwy wylewać atrament i tak mi nie zabiorą tego co jest mi dane i tak mną nie będą na wieki wieków amen to jest sprawy sedno każdy swego losu Panem,oddać tej muzyki piękno które ja poznałem,nikt nie jest ideałem,każdy ma coś na sumieniu,za swoje grzechy odpowiadam w własnym imieniu,hip-hop to kultura,rap muzyka w podziemiu,więc niech burak się nie ura ,rura pada po trafieniu,słuchaj tego człowieniu,jeśli posiadasz serce ale nie te z kamienia lepiej zmień się czym prędzej,patrz mi na ręce,kurwo płacz dam Ci więcej,przemawiam WSM obywatel mc.

  Ref. Tu nic nie jest takie piękne(takie piękne) na jakie to wygląda(to wygląda taaaak) tutaj ręka myję rękę za okna społeczniak spogląda(haha)

  Bezdomny

  Żyje na ulicy i życie nie jest piękne ja wiem o tym ,nie chcę nikomu tego życzyć nie

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker