Festiwale

Chanel 777, by Like

Chanel 777, by Like

Informacja Od:
Źródło by Hip Hop Kemp – PL

Data Utworzenia: 2018-07-18 15:30:00


36 dni i bang – Hip Hop Kemp!

Zgodnie z zapowiedzią, dziś gościmy bardzo pracowitego człowieka… Raper, DJ, producent i tekściarz, który do Festivalparku wniesie sporą dawkę kalifornijskiego luzu.
Pochodzi z Los Angeles. Na szerokie muzyczne wody wypłynął w 2006 roku wraz Mibbs’em, BeYoung’iem oraz Swiff D jako Pacific Division, czyli PAC DIV.
To niebywale uzdolniony beatmaker, o czym świadczy nie tylko liczba fanów jego muzyki na całym świecie, ale i wyróżnienia jakie ma na koncie. Bezapelacyjnie najważniejszymi z nich są trzy nominacje do muzycznych nagród Grammy: w 2014 roku za utwór „Sing About Me” (Good Kid, M.A.A.D City LP) Kendrick’a Lamar’a w kategoriach album roku oraz najlepszy album rap i w 2016 roku za kawałek „Room in Here” Anderson’a .Paak’a (Malibu LP) z gościnnym udziałem The Game’a i Sonyae Elise w kategorii najlepszy album urban.
Poza wymienionymi osobistościami Call Me LIKE miał okazję współpracować również z takimi artystami jak Mac Miller, Ab-Soul, Joey Badass, Nick Grant, Asher Roth, Ill Camille i Curren$y. Przyznacie, że taka reprezentacja robi wrażenie!
W solowym dorobku Gabriel posiada trzy projekty instrumentalne (Zesty, Lightwork, Emeralds) oraz jeden rapowy album – Songs Made While High, nagrany dwa lata temu. Co ciekawie, dziś swoją premierę ma jego najnowszy beat tape – Chanel 777. Cały materiał możecie sprawdzić poniżej! ? ?
Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Was do zatopienia się w dźwiękach serwowanych przez LIKE’a. A może już zdążyliście przerobić zarówno jego materiał solowy, jak i dyskografię Pac Div? Koniecznie podzielcie się wrażeniami w komentarzach! Widzimy się pod sceną!

#DawajNaKemp #HHK2018LineUp #Odliczanie2018 #LIKE12 track album

Tags

Powiązane artykuły

Sprawdź także

Close
Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker