Polski Hip Hop

Bangladesz (prod. i skrecze The Returners) #URKMSWDWAAWJIM

Bangladesz (prod. i skrecze The Returners) #URKMSWDWAAWJIM

Zamów album “Utwory rapowane…” na http://szpadyzor.pl/go/utworyrapowane/
Więcej teledysków: https://www.youtube.com/playlist?list=PLA484E0F2CAF90102

Tylko teraz zamawiając preorder “Utwory rapowane, których można słychać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu” możesz się spodziewać albumu dwa tygodnie przed premierą sklepową! Ponadto do części z nich rozlosujemy dodatkową niespodziankę!

Dziadzior, zadzior, pełny bandzioch
Rapu bandzior. Za co? Za kurwa jajco łajzo.
Kum Kaplica – kuma to każdy na ulicach
Jak wychodzę w dym za mną cała kamienica

W dobie, gdy rap stał się łatwo przyswajalnym produktem masowym, DGE wraca do korzeni. “Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu” to dwudziesta pierwsza płyta w dyskografii DZIADZIORA bezlitośnie diagnozująca społeczne problemy XXI wieku. To powrót do tradycji publicystycznego rapu, protest songu i zaangażowanych korzeni HIP-HOP’u. Wszystko to jak zwykle podane w wyśrubowanej formie technicznej. Celne spostrzeżenia, chropowata technika, zimny flow.

“Utwory rapowane…” to ponad godzina bezkompromisowego rapu. Za produkcję płyty odpowiadają Magiera, The Returners, Lex Caesar, Ceha, Świerzba, James Wantana.

Słuchaj w serwisach streamingowych: https://shpady.lnk.to/bangladesz
Tekst utworu: http://szpadyzor.pl/go/banglagenius

Autor tekstu: DGE
Autor muzyki: The Returners
ISRC: PLH511200710

Video: Szerszeń
Dron & materiały dodatkowe: Marcin Roszak

https://www.facebook.com/djdziadzior/
https://www.instagram.com/djdziadzior/

#UtworyRapowane #URKMSWDWAAWJIM

Odsłon:79313 Like: 5518 Dislike: 38

Materiał Video Od: donGURALesko

donguralesko,gural,djdziadzior,dziadzior,dziadziortv,szpadyzor,records,the returners,little,chwiał,szerszeń,bangladesz,#URKMSWDWAAWJIM,Utwory rapowane których można słuchać w domu w aucie albo w jakimś innym miejscu


Źródło materiału by donGURALesko
Data Utworzenia: 2021-04-15 14:09:43

Tags

Powiązane artykuły

26 Komentarze

  1. Tylko teraz zamawiając preorder "Utwory rapowane, których można słychać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu" na http://www.donguralesko.pl/ możesz się spodziewać albumu dwa tygodnie przed premierą sklepową! Ponadto do części z nich rozlosujemy dodatkową niespodziankę!

  2. Typowy Gural-rozpierdalator. Ale muszę się przyjebać do 'pislamizmu' – to boomerskie i – niezamierzenie, ale rasistowskie określenie. Islam to religia równie zróżnicowana co Chrześcijaństwo i wielu Muzułmanów jebało by PiS razem z nami.

  3. Brawo ! Patrząc z perspektywy czasu na rap biznes, Don Gural cały czas trzyma formę, wielu zeszło na boczny tor a tu cały czas jest progres. pozdrawiam

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker