Polski Hip Hop

21NADOBE – Mirror | NIKT JAK CZŁOWIEK

21NADOBE – Mirror | NIKT JAK CZŁOWIEK

PRE-ORDER ALBUMU NIKT JAK CZŁOWIEK: https://maxflosklep.pl/pl/p/21NADOBE-Nikt-jak-czlowiek-PREORDER/1050
MIRROR W STREAMINGU: https://e-muzyka.ffm.to/21nadobemirror
NIE PRZEGAP NOWOŚCI – SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1

MaxFloRec prezentuje 21NADOBE czyli naszych nowych reprezentantów. Singiel „Mirror” jest trzecią zapowiedzią albumu zatytułowanego NIKT JAK CZŁOWIEK. Na płycie nie brakuje nietuzinkowych koncepcji, zabawy słowem i skupienia dużej uwagi na warstwie technicznej, o czym będziecie się przekonywali z każdym kolejnym numerem. Dwuosobowy skład przygotował płytę mającą charakter spójnego konceptu i jak zapewnia, aby w pełni wchłonąć założenia, jakie mu przyświecały, należy albumu posłuchać w całości. Do wszystkich utworów na trackliście powstały też klipy, będące nieodłącznym elementem całego projektu. Kolejny singiel już niebawem! Tymczasem w MaxFloSklepie wystartował pre-order albumu NIKT JAK CZŁOWIEK: https://maxflosklep.pl/pl/p/21NADOBE-Nikt-jak-czlowiek-PREORDER/1050

21NADOBE:
FB: @21nadobe

MaxFloRec:
FB, IG: @maxflorec

Słowa: 21NADOBE, McAdams
Muzyka: ReFresh

Mix/Mastering: OER (21MUSIC STUDIO; FB: @21MusicStudio)
Nagrane w ProMusicLab w Krakowie (FB: @Promusiclabkrk)

Video: DanTurysta (IG: @danturysta)
Wystąpili: Michał Borek, Adam Kapryński

SPRAWDŹ NASZE NOWOŚCI: http://bit.ly/2ygLn2N

Odsłon:2156 Like: 92 Dislike:

Materiał Video Od: MaxFloRec TV

21nadobe,nikt jak człowiek,dwa1nadobe,mirror,mcadams,official video,maxflo,maxflorec,maxflorectv,oer,max flo,rap,hiphop,hip-hop,hip hop,trip hop,banger,sztos,śląski rap,południowy rap,alternatywny hip-hop,hip hop 2022 nowość,nowość 2022,nowosc,hip hop shop,piosenki hip hop,nowe piosenki,hip hop mp3,fajny hip hop,polski hip hop


Źródło materiału by MaxFloRec TV
Data Utworzenia: 2022-08-04 21:00:31

Tags

Related Articles

12 Comments

 1. Księga Jeremiasza 31,31-34.

  Pan mówi: «Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze.

  Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich przodkami, kiedy ująłem ich za rękę, by wyprowadzić z ziemi egipskiej. To moje przymierze złamali, mimo że byłem ich władcą, mówi Pan.

  Lecz takie będzie przymierze, jakie zawrę z domem Izraela po tych dniach, mówi Pan: Umieszczę swe prawo w głębi ich jestestwa i wypiszę na ich sercach. Będę im Bogiem, oni zaś będą Mi ludem.

  I nie będą się musieli wzajemnie pouczać, mówiąc jeden do drugiego: Poznajcie Pana! Wszyscy bowiem od najmniejszego do największego poznają Mnie, mówi Pan, ponieważ odpuszczę im występki, a o grzechach ich nie będę już wspominał».

  Księga Psalmów 51(50),12-13.14-15.18-19.

  Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste

  i odnów we mnie moc ducha.

  Nie odrzucaj mnie od swego oblicza

  i nie odbieraj mi świętego ducha swego.

  Przywróć mi radość z Twojego zbawienia

  i wzmocnij mnie duchem ofiarnym.

  Będę nieprawych nauczał dróg Twoich

  i wrócą do Ciebie grzesznicy.

  Ofiarą bowiem Ty się nie radujesz

  a całopalenia, choćbym dał, nie przyjmiesz.

  Boże, moją ofiarą jest duch skruszony,

  pokornym i skruszonym sercem Ty, Boże, nie gardzisz.

  Ewangelia wg św. Mateusza 16,13-23.

  Gdy Jezus przyszedł w okolice Cezarei Filipowej, pytał swych uczniów: «Za kogo ludzie uważają Syna Człowieczego?»

  A oni odpowiedzieli: «Jedni za Jana Chrzciciela, inni za Eliasza, jeszcze inni za Jeremiasza albo za jednego z proroków».

  Jezus zapytał ich: «A wy za kogo Mnie uważacie?»

  Odpowiedział Szymon Piotr: «Ty jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego».

  Na to Jezus mu rzekł: «Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jony. Albowiem ciało i krew nie objawiły ci tego, lecz Ojciec mój, który jest w niebie.

  Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr, czyli Opoka, i na tej opoce zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą.

  I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie».

  Wtedy surowo zabronił uczniom, aby nikomu nie mówili, że On jest Mesjaszem.

  Odtąd zaczął Jezus Chrystus wskazywać swoim uczniom na to, że musi iść do Jerozolimy i wiele cierpieć od starszych i arcykapłanów, i uczonych w Piśmie; że będzie zabity i trzeciego dnia zmartwychwstanie.

  A Piotr wziął Go na bok i począł robić Mu wyrzuty: «Panie, niech Cię Bóg broni! Nie przyjdzie to nigdy na Ciebie».

  Lecz On odwrócił się i rzekł do Piotra: «Zejdź Mi z oczu, szatanie! Jesteś Mi zawadą, bo nie myślisz po Bożemu, lecz po ludzku».

  Fragment liturgicznego tłumaczenia Biblii Tysiąclecia, © Wydawnictwo Pallottinum

  Św. Jan Chryzostom (ok. 345-407)

  kapłan w Antiochii, potem biskup Konstantynopola, doktor Kościoła

  Homilia o św. Piotrze i św. Eliaszu, 1; PG 50, 727 (© Evangelizo.org)

  „Na tej Skale zbuduję Kościół mój”

  Piotr miał otrzymać klucze Kościoła, a nawet więcej, klucze niebios, i miało mu zostać powierzone zarządzanie licznym ludem… Gdyby Piotr, ze swoją skłonnością do surowości, pozostał bez grzechu, jakże mógłby dać dowód miłosierdzia dla swoich uczniów? Jednakże, wedle zamysłu bożej łaski, upadł w grzech, tak że sam doświadczył swojej nędzy i mógł okazać dobroć wobec innych.

  Zastanów się dobrze: ten, który popadł w grzech, to Piotr, głowa apostołów, solidny fundament, niezniszczalna skała, przewodnik Kościoła, niezdobyty port, niezachwiana wieża, który powiedział do Chrystusa: „Choćby mi przyszło umrzeć z Tobą, nie wyprę się Ciebie” (Mt 26,35), on, który dzięki objawieniu boskiemu wyznał prawdę: „jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego”.

  Jednakże Ewangelia przytacza, że tej nocy, kiedy Chrystus został wydany… młoda dziewczyna powiedziała do Piotra: „I ty byłeś wczoraj z tym człowiekiem”, a Piotr jej odpowiedział: „Nie znam tego Człowieka” (Mt 26,69nn)… On, filar, mur obronny wymiguje się wobec podejrzeń kobiety… Jezus utkwił w nim swoje spojrzenie… Piotr zrozumiał, okazał skruchę i zapłakał. A wtedy miłosierny Pan przebaczył mu…

  Piotr doświadczył grzechu, aby świadomości winy i przebaczenia, otrzymanego przez Pana, doprowadziły go do przebaczania innym ze względu na miłość. W ten sposób wypełniał opatrznościowy zamysł, zgodny ze sposobem działania Boga. Trzeba było, żeby Piotr, któremu miał zostać powierzony Kościół, filar Kościołów (Ga 2,9), port wiary, ten, który miał nauczać cały świat, okazał się słabym grzesznikiem. Tak, naprawdę, a to w celu, żeby mógł znaleźć w swojej słabości powód do okazywania dobroci innym. +++

 2. Jakby ktoś chciał zostać Łoną… ale nie został. Nadal to jest muzyka amatorska, do wydawania tego w wytwórni to daleka droga.

 3. ❤Only for fans over 18 year⤵️ Alles sehr schön. Aber zuerst zusammen die Nummern 10 und 1. Eine empr.ONLINE Brünette und eine andere Blondine. Es wäre unfair, wenng ich 4 wählen würde

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker