Polski Hip Hop

12. ABEL – MARZYCEL // OSTATNI SARMATA // OFFICIAL VIDEO 2014

12. ABEL – MARZYCEL // OSTATNI SARMATA // OFFICIAL VIDEO 2014

Wytwórnia Wielkie Joł i PLNY Textylia Maderfakin Rekords prezentują teledysk do utworu „Marzycel” promujący pierwszą solową płytę Abla z formacji Smagalaz.

Jak zapowiada raper jego nadchodząca płyta to „prawdziwa muzyka, prawdziwy rap i prawdziwe emocje. „Marzycel” to zaledwie spokojne i delikatne wprowadzenie w to co będzie działo się na albumie.”

Nietypowy utwór zilustrowany jest ciekawym wideoklipem, który wprowadza widza w specyficzny klimat nadchodzącej płyty. „Teledysk jest pierwszym krokiem w odjechany świat „Ostatniego Sarmaty”. Życzę miłego odbioru. Novum Praecepta!” – dodaje Abel.

Album pojawi się w sklepach w styczniu 2014 nakładem PLNY Textylia Maderfakin Records przy współpracy z wytwórnią Wielkie Joł.

Muzyka: Jordah
Klawisz: Piotr Tamborski
Rap: Abel
Zdjęcia: Zgrywus & Jordah
Montaż: Jordah
Pomoc przy realizacji: Chris Stasiełowicz

Dziękujemy Studio Magazyn.

http://www.facebook.com/wielkiejol
http://www.facebook.com/ABELSMAGALAZ
http://www.facebook.com/plnytextylia
http://www.facebook.com/bratjordah

Odsłon:149626 Like: 2155 Dislike: 38

Materiał Video Od: TEDEWIZJA

polski rap,polski hiphop,jordah,ptmr,smagalaz,rap,warszawa,ostatni,polski hip-hop,Hip,hiphop,Rapping (Profession),polska,Adam,tede,wielkiejoł,wielkiejol,tedewizja,plny,sarmata,Hop,polski hip hop,textylia,poland,tdf,warsaw,hip-hop,wielkie joł,hip hop,maderfakin,zloto,rekords,abel,Polski


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2013-10-31 10:58:43

Tags

Powiązane artykuły

37 Komentarze

  1. myślę że wolałbym mieć kilka tysięcy fanów którzy kupią płytę i przyjdą na koncert niż kilkadziesiąt-tysięcy gimów na Jutubku i Fejsie. 

  2. Nie zwykłem się wypowiadać na tych portalach ale muszę z siebie to wylać…Abel stworzyłeś wspaniały album i cieszę się, że kupiłem go chwile po premierze…Pojechałem wczoraj 140km do Słubic na Twój koncert i zwaliłeś mnie z nóg…NIESAMOWICIE ZORGANIZOWANE, wspaniale poprowadzone – WIELKI SZACUNEK I PODZIĘKOWANIA !!

  3. Doceniam. Płyta jest dobra, w dodatku to że ktoś potrafi się stąd wybić. W końcu coś " w miarę z serca " . O to chodzi chyba w rapie, żeby dać coś z siebie.

  4.  Taka muzyka broni się sama.. Szacun dla Abla i WJ, że angażują się w ambitny rap. To, że w przedsprzedaży nie ma złota o niczym nie świadczy prędzej czy później trafi do szerszej publiki. Promocja wcale nie wydaje mi się zła bo o Ablu wcześniej nie słyszałem pierwszy raz natrafiłem na niego właśnie w Empiku, gdzie jego płyta była dobrze promowana. To nie jest muzyka, która w dzień ma 1mln wyświetleń, a po tygodniu się nudzi. 

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker