Polski Hip Hop

11. Med MC – "Wehikuł Czasu" (prod. Szpalowsky)

11. Med MC – "Wehikuł Czasu" (prod. Szpalowsky)

11. Med MC – „Wehikuł Czasu” (prod. Szpalowsky)

Rap : Med MC
Produkcja : Szpalowsky
Mix/master : Taivan
Grafika : Czarek Łuczyński
Zdjęcia : Monika Hnatyk

soundcloud/MedJestTylkoJeden
facebook.com/MedJestTylkoJeden
facebook.com/Szpalowsky
facebook.com/Taivanski

Album ukaże się również w wersji CD – obserwuj nasze profile w najbliższych tygodniach.

Od autorów:

Płyta „Teraz Albo Nigdy” powstawała w latach 2011-2013. W trakcie kilkukrotnie zmieniał się kształt materiału (z pierwszych sesji zostało… Intro), a tytuł nabierał zupełnie nowego znaczenia. Te trzy lata to okres ciągłego progresu i wążącego się z nim niezadowolenia z
efektów swojej pracy sprzed kilku miesięcy. Album, który pozwolił nam się zrealizować i wypluć z siebie parę kwestii, które trzeba było wypluć. Pozwolił nam się rozwinąć, ale też zrozumieć jak powinniśmy działać. Dużo wkurwienia, ale też dużo świetnej zabawy i zajawki. Trwało to bardzo długo, ale premiera jest zarówno końcem jak i początkiem czegoś nowego. Mamy nadzieję, że słuchacze potrafią rozróżnić pozę od szczerości i prawdę od kreacji. To co od nas dostajecie to wszystko na co nas było stać w tym okresie. Jesteśmy dumni, ale też pewni, że stać nas na więcej. Cieszymy się, że nie stanęło na „Nigdy” i liczymy na wasze wsparcie.

Med MC: „Moment w którym kończę 25 lat nie jest najbardziej typowym do rapowego debiutu na polskiej scenie, szczególnie kiedy jest się kojarzonym rapowym dziennikarzem. Zdaję sobie sprawę, że stojące przede mną zadanie jest więcej niż trudne, zadanie hejterów niezwykle proste, a potwierdzenie umiejętności w takim środowisku i takich okolicznościach to prawdziwe wyzwanie. Jednocześnie wydaje mi się, że w kwestiach stricte muzycznych, odartych z PR-owej otoczki i budżetowych możliwości (których nie mamy), dysponujemy czymś więcej niż przeciętny debiutant”.

Odsłon:4290 Like: 45 Dislike: 0

Materiał Video Od: SBM Label

hip-hop,rap,med,med mc,szpalowsky,medmc,teraz albo nigdy,wehikul czasu


Źródło materiału by SBM Label
Data Utworzenia: 2014-04-15 10:02:42

Tags

Related Articles

3 Comments

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker