Polski Hip Hop

10. ABEL – BRACTWO ORHICKIE FEAT. TEDE // OSTATNI SARMATA // 2014

10. ABEL – BRACTWO ORHICKIE FEAT. TEDE // OSTATNI SARMATA // 2014

Wytwórnia Wielkie Joł oraz PLNY Maderfakin Rekords prezentują debiutancką płytę Abla z formacji Smagalaz zatytułowaną “Ostatni Sarmata”.

Nowatorskie ujęcie tematu oraz nowoczesna muzyka czynią ten album wehikułem czasu przenoszącym słuchacza daleko w przyszłość. Inteligentne metafory oraz ciekawe flow Abla dają połączenie jedyne w swoim rodzaju. Muzykę na płytę w przeważającej większości skomponował Brat Jordah, ale nie mogło zabraknąć utworów stworzonych przez DJ’a i beatmakera Smagalaz, czyli DJ’a Pete’a. Gościnnie na płycie pojawiają się między innymi Tede, Mops oraz raperka Gonix.

Album już do kupienia w wersji cyfrowej na NuPlays Polska http://abel.nuplays.pl/, a CD w sklepie PLNY Stolica.
Można też kupić płytę na iTunes: http://bit.ly/1jINNeu, empik.com: http://bit.ly/19RWCiQ oraz Merlin.pl: http://bit.ly/MDr462

MORE:
http://www.facebook.com/ABELSMAGALAZ
http://www.facebook.com/wielkiejol
http://www.facebook.com/plnytextylia

Produkcja Video: Pan Zgrywus
Pomoc na planie: Chriss

Odsłon:368026 Like: 3764 Dislike: 235

Materiał Video Od: TEDEWIZJA

polski hip-hop,ostatnisarmata,warszawa,polski hiphop,hiphop,smagalaz,ptmr,abel,sarmata,wielkiejoł,Hop,polski hip hop,hip-hop,Hip,rap,hip hop,tedewizja,polski rap,Polski,oss,wielkie joł,ostatni,oneshot,plny textylia,warsaw,tede,polska,tdf,poland


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2014-02-22 20:31:46

Tags

Powiązane artykuły

46 Komentarze

  1. Kurwa debile nie umiecie po tekście rozkminić, że te postacie w kapturach o których nawijają, to tak naprawde opis tych wszystkich dresiarzy i ich światopoglądu itd.? Nauczcie się czytać między wierszami jak chcecie słuchać TDF'a. Jak sie jest debilem to i kawałek jest bez przekazu..

  2. Tede jak zawsze szuka gdzie sie najlepiej i szybko sprzedać , człowiek bez honoru. Pierdoli sam, a nie wie o czym, zresztą sami się przyznają że "na tym zrobią biznes", byle coś budzi kontrowersje i jest o tym głośno to już tede myśli, o! zarapuje o tym bede sławny i fajny! Z poważnych rzeczy robi beke i syf w mózgach, ludziom, którzy są podatni na to. I może sie mu to uda bo dzisiaj, narazie przynajmniej, ogólnie mało ludzi w Polsce samemu myśli, dopuszczają do siebie tylko informacje z mainstreamowych mediów oraz poddają się przekazowi podprogowemu, prania mózgu oraz dezinformacji i zobojętnieniu na te symbole itd.
    Dzisiaj pojawiają się te symbole wszędzie by właśnie przygotować ludzi na rządy nwo i tak dalej…nie bede jednak sie tyle rozpisywał ani otwierać oczy zakutym łbom na yt ponieważ to nigdy nie jest łatwe. Pozdrawiam wszystkich, otwórzcie oczy

  3. Pierdole was iluminaci masonie i was wszystkich wiem owas wszystko i co gotujecie na przyslosc i jak bym kurwa powiedial ze 90 procent ludzkosci zginie to nikt nie uwierzy teraz jebane gnoje.

  4. od tedego mozna sie pozygać. I od tych wspominek o jego dobrych płytach też sie można pożygażć.  Psuje mi kawałki swoją osobą. 

  5. Polecam sprawdzić całą płytę bo trzyma poziom od początku do końca, Moim zdaniem może to być faworyt do płyty roku, a na pewno największe- pozytywne-zaskoczenie. 

  6. Internety tak połknęły baita z tymi znakami żydowskimi i masońskimi XDDD, ludzie odrobina dystansu, BTW nie sadze zeby amerykańska masoneria sie interesowała małym polskim raperem (w porównaniu z amerykańskimi) ???

  7. tylko 330 k bo abel "śpiwo" o zwrytkach do klucza , abel 0 przekazu rap o niczym hahah , idź kurwa do pracy hahahahhah ślusarka z tym głosem to coś zabłądziłem na jutube wjechałem na tedego i dobiłem do tego czeguś abelolabel czy jak sie wabi , Ddo dumu spać ale sraka hahahahha

  8. Jak czytam komentarze to mam czystą polewkę! Najlepszy kawałek o ŚWIADOMOŚCI jaki na razie odkryłem, oj zostało nas mało, patrząc po komentach to naprawdę mało, trzymajcie sie kumaci i ty Jacek z całą ekipa NWJ 🙂

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker