Polski Hip Hop

01. ABEL – INTRO // OSTATNI SARMATA // 2014

01. ABEL – INTRO // OSTATNI SARMATA // 2014

Wytwórnia Wielkie Joł oraz PLNY Maderfakin Rekords prezentują debiutancką płytę Abla z formacji Smagalaz zatytułowaną „Ostatni Sarmata”.

Nowatorskie ujęcie tematu oraz nowoczesna muzyka czynią ten album wehikułem czasu przenoszącym słuchacza daleko w przyszłość. Inteligentne metafory oraz ciekawe flow Abla dają połączenie jedyne w swoim rodzaju. Muzykę na płytę w przeważającej większości skomponował Brat Jordah, ale nie mogło zabraknąć utworów stworzonych przez DJ’a i beatmakera Smagalaz, czyli DJ’a Pete’a. Gościnnie na płycie pojawiają się między innymi Tede, Mops oraz raperka Gonix.

Album już do kupienia w wersji cyfrowej na NuPlays Polska , a CD w sklepie PLNY Stolica.
Można też kupić płytę na iTunes: http://bit.ly/1jINNeu, empik.com: http://bit.ly/19RWCiQ oraz Merlin.pl: http://bit.ly/MDr462

MORE:
http://www.facebook.com/ABELSMAGALAZ
http://www.facebook.com/wielkiejol
http://www.facebook.com/plnytextylia

Odsłon:88763 Like: 759 Dislike: 6

Materiał Video Od: TEDEWIZJA

maderfakin rekords,polski hip hop,polski hip-hop,sarmata,polski rap,smagalaz,ostatni,ostatnisarmata,rap,berlin,warsaw,tedewizja,wielkiejoł,tede,slubice,hip hop,warszawa,polski hiphop,jakubik,abel,tdf,hiphop,polska,wielkie joł,plny textylia,arkadiusz jakubik,jordah,hip-hop,poland


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2014-01-31 19:00:02

Tags

Powiązane artykuły

26 Komentarze

  1. kurde, Graniecki ma wielkiego farta, że nagrywasz z Wujotem. Bo jakby taki rozpierdol wydawał ktoś inny, to by Wiepszu sobie w brodę pluł…Abelard biskupem!

  2. dykcja typa pozostawia wiele do zyczenia.bardzo wiele. wogole polski rap to jakis kurwa dowcip.

  3. Ta pjosenka jest poprostu fenomenalna! Czuje sie jak w 39 kiedy słuchałem naszej kochanej Irenki Santor! Kolorowe jarmarki! Żyjcie w pokoju <3:***

  4. Od początku do końca płyty ciary. Póki co faworyt do miana płyty roku, życzyłbym sobie i wszystkim fanom hh żeby nie utrzymał się na tej pozycji bo produkcji na takim poziomie nigdy dość ale na razie nie widzę zagrożenia. Po Sistars Wielkie Joł ma kolejnego wielkiego Artystę. Polecam wszystkim płytę. 

  5. Płyta jest po prostu zajebista. Niewiem czemu, ale jest to kolejny polski raper po Mesie który powinien być w pierwszej 5-ce najlepszych a jest totalną naszą.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker